Ghost Rider a Hellstorm dostanú svoje vlastné seriály na Hulu

Marvel aj naďalej rozširuje svoj katalóg seriálového odvetvia MCU a tentokrát potvrdzuje vôbec prvé seriály po rozpade partnerstva s Netflixom. Začína byť verejne známe, že svoje odvetvie pre starších Marvel posúva na streamovaciu službu Hulu, kde boli už predtým potvrdené 4 animované seriály pre dospelých, vrátane titulu Howard The Duck. Mimo to sa na Hulu nachádza aj seriál Runaways, ktorý má potvrdenú už 3.sériu a teraz sa k nemu pridajú aj ďalšie 2 live-action tituly – Ghost Rider a Helstorm.

Áno, čítate správne. Helstorm neobsahuje v názve chybu, ale takto sa bude volať samotný seriál, zatiaľ čo v komiksoch postava vystupuje pod menom Hellstorm. Obe seriály bude mať na starosti Marvel TV a ABC Signature Studios, teda pôjde o tie isté štúdia, ktoré momentálne sprevádzajú stále úspešnejších Agentov S.H.I.E.L.D.u, z čoho môžete priamo vyvodiť ďalšiu vec. Do roly Ghost Ridera, resp. Robbieho Reyesa sa vráti Gabriel Luna, ten sa objavil v 4.sérii tohto seriálu a napokon dostáva aj vlastný seriál. Show runnerom seriálu je Ingrid Escajeda, ktorá pracovala na seriáloch, ako Justified či Sneaky Pete.

Ďalšia vec, ktorú môžeme z tohto vydedukovať, je to, akým vekovým hodnotením budú oplývať obe seriály, pretože to by malo byť totožné hodnoteniu Agentov. Zatiaľ čo postavu Ghost Ridera asi veľmi netreba opisovať, lebo všetci sme s ňou pomerne dobre stotožnení z filmovej série(o ktorej sa nehovorí) s Nicolasom Cagom v hlavnej úlohe a aktuálnejšie z Agentov. Na druhej strane, Hellstorm je zahalený väčším rúškom tajomnosti, ale v skratke ide o syna satana. Treba spomenúť ešte niečo navyše?

Ale prvé údaje opisujú príbeh, ktorý sa bude zameriavať na súrodencov Daimona a Anu(v komiksoch Satana) ako potomkov sériového vraha. Budeme sledovať komplikovanú dynamiku súrodencov, zatiaľ čo tí sa budú pokúšať zneškodniť najhoršie nástrahy, ktoré terorizujú ľudstvo, za prítomnosti svojich špecifických pováh a atribútov. Show runnerom a výkonným producentom seriálu bude Paul Zbyszewski, ktorý pracoval na seriáloch, ako Agenti S.H.I.E.L.D.u, Lost či Hawai Five-0(a zároveň bude produkovať Ghost Ridera).

Seriály Ghost Rider a Helstorm si majú odbiť svoju premiéru niekedy v roku 2020 na službe Hulu.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.