Godzilla: King of the Monsters útočí v prvom traileri

Film Godzilla: King of the Monsters je druhým pokračovaním série o monštrách, ktorým kedysi patrila Zem. Prvý diel Kong: Skull Island nám priniesol potitulkovú scénu, ktorá nám odhalila zostávajúcich titánov. Teraz ich uvidíme spolu v jednom filme na čele s neohrozenou Godzillou.

Vo filme zatiaľ uvidíme troch titánov, ktorý budú stáť v boji proti Godzille a je to Rodan, Mothra a King Ghidorah. Trailer nám taktiež ponúkol niekoľko záberov, ktoré zobrazujú veľké škody na strane ľudstva. King Konga sme v traileri nevideli, no je možné, že vo filme nakoniec bude.

Režisérom filmu je Michael Dougherty, ktorý pracoval ako scenárista filmov X-Men 2 alebo Superman Returns. Ďalej vo filme uvidíme Bradleyho Whitforda (Get Out), Millie Bobby Brown (Stranger Things), Vera Farmiga (The Conjuring 2), Sally Hawkins (The Shape of Water, Godzilla) alebo Kyleho Chandlera (Super 8). Tretie pokračovanie s názvom Godzilla vs. Kong by sme mali vidieť v roku 2020, no ešte predtým si vychutnáme film Godzilla: King of the Monsters 31. mája 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.