Greg Berlanti prehovoril o crossoveroch

Už dávnejšie sme Vás informovali, že sa v Arrowverse schyľuje k Veľkému crossoveru. Jeden z výkonných producentov, Greg Berlanti, prezradil pár detailov z plánovaného projektu. Zároveň prezradil, čo môžeme očakávať od muzikálového crossoveru.

Veľký crossover spojí sily superhrdinov 4 rôznych seriálov. Všetky seriály sa natáčajú v Kanade a dejovo spolunažívajú v jednom seriálovom multiverse a preto sú možnosti producentov takmer neobmedzené.

Doteraz sme očakávali, že každý zo seriálov bude mať rovnakú úlohu, no podľa najnovšieho Berlantiho vyhlásenia by to malo u Supergirl začať mierne …budú tu nejaké postavy, ktoré sa objavia v jej epizóde…“  ale ostrý štart crossoveru bude u Flasha „….príbeh začne v epizóde Flasha a pokračovať bude v Arrowovi a Legends of Tomorrow“.

Greg Berlanti povedal, že dej by mal byť súdržný a vo výsledku by mal vytvoriť niečo ako „trojhodinovú minisériu“.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

cw-crossover-174888

Zatiaľ sa nevie, aký zloduch spojí všetky štyri seriály dokopy. Ak budeme veriť Berlantiho slovám, nevie to ani on sám: „Práve začíname pracovať na postave zloducha“.

Kým niektorí uvažujú, kto bude zloduch, iným nedá spávať otázka ako sa Supergirl, seriálový nováčik televízie CW, dostane do Arrowverse. Kara žije v alternatívnej realite a zatiaľ sme ju nevideli cestovať/letieť tak rýchlo, že by preskočila medzi svetmi.

Jednou z možností je Ciscova pomoc (Cisco Ramon, seriál Flash). Jeho schopnosti majú narásť a ak by dosiahol úroveň svojho Earth-2 dvojníka, mal by to zvládnuť. Možno však tvorcovia siahnu po starom dobrom „prehode časovo priestorovou bariérou“. Fyzika nepustí a preto by Karu musel hodiť niekto rovnako rýchly ako je ona sama – napr. bratranec Superman.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

A možno sa Kara do Arrowverse poriadne nedostane. Podľa producenta bude jej úloha bude menšia v porovnaní s ostatnými seriálovými hrdinami.

Týždeň po Veľkom crossoveri nás čaká ďalší crossover – muzikálový crossover. V Berlantiho hlave už existujú nejaké nápady, zatiaľ sa však o ničom nerokovalo. Producent plánuje v crossoveri použiť originálne piesne a dúfa, že onedlho predstaví ich názvy. Kto bude textárom zatiaľ nie je známe, ale Berlanti má určite skryté nejaké esá v rukáve – „Sú tu nejakí scenáristi, s ktorými by som veľmi rád pracoval“. Mňa by však radšej ako názvy piesní zaujímalo to, prečo budú spievať. Navštívia spolu nejakú Earth-8, kde bude jediná forma komunikácie spev? Alebo ich „očaruje metačlovek“ či zmanipuluje mimozemšťan?

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.