Zoe Saldana potvrdila účasť Collectora v Guardians of Galaxy vol. 2

Herečka Zoe Saldana, predstaviteľka zelenej vrahyne menom Gamora, potvrdila návrat Zberateľa (Collector – Taneleer Tivan) ktorého stvárnil úžasný Benicio Del Toro.

the-collector
(The Collector – filmová VS komiksová verzia)

 

Benicio Del Toro sa v minulosti vyjadril, že si nie je istý, či sa postava ZberateľaGuardians of Galaxy vol. 2 vráti. Sám si však jeho návrat prial aby mohol viac rozviť tak komplexnú postavu zberateľa artefaktov akým Taneleer Tivan je.

Informácia sa dostala na verejnosť formou súkromného videa. Zoe Saldana spolu s manželom zverejnila video po zhliadnutí nového filmu Benicia Del Tora s názvom Sicario. Vo videu neskrývala nadšenie z filmu a nešetrí chválou na stranu Benicia Del Tora. Nakoniec video ukončuje vetou:

“I’ll see you on Guardians!”

.

Či môžeme jej vyjadrenie brať ako stopercentné, nie je na teraz úplne isté. Možno išlo len o prejav jej túžby do budúcna v návale emócií. Koniec koncov herci mávajú rôzne túžby.

Či sa teda Zberateľ vráti a bude pokračovať v zbierke svojej „Noemovej archy“ uvidíme až v budúcnosti. Teda minimálne kým nebude zverejnené oficiálne obsadenie k filmu Guardians of Galaxy vol. 2. A keď sa jeho návrat potvrdí, tak sa naň pôjdeme pozrieť do kín 5.mája 2017.

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.