Gwyneth Paltrow hovorí, že po Avengers: Endgame končí v MCU

Všetko pekné sa raz končí, a aj keď vzťah medzi Gwyneth Paltrow a Marvel Studios nebol práve najružovejší, treba podotknúť, že Pepper Potts tu s nami bola od začiatku. Objavila sa hneď v Iron Manovi oproti svojmu kolegovi Robertovi Downeymu Jr. a s postupom času jej postava naberala na dôležitosti aj napriek vyššie spomínanému zvláštnemu vzťahu s Disney/Marvel Studios, kedy si jej postava prešla obdobím ticha, aby sa mohla opäť vrátiť v snímke Homecoming a napokon v dvojdielnom zakončení jednej nádhernej etapy MCU, Avengers: Infinity War a Endgame. Spolu s tohtoročným titulom Endgame sa bude môcť pýšiť prítomnosťou v 7 rozličných filmoch.

Reč o jej budúcnosti v MCU padla v rozhovore s magazínom Variety:

O tomto čase som už trochu stará na to, aby som sa obliekala do kostýmu. Ale som veľmi rada, že som sa na tom podujala, pretože v skutočnosti som sa na to nechala nahovoriť. Poznala som sa s Jonom Favreauom(režisér filmov Iron Man 1,2 a predstaviteľ postavy Happy Hogan – pozn. redaktora). Pracovať na prvom Iron Manovi a sledovať, akým dôležitým filmom sa stáva pre fanúšikov, bol neskutočný zážitok.

Som poctená, že som sa mohla stať súčasťou niečoho, čo vzbudzuje v ľuďoch toľko vášne. Samozrejme, keby sa ma spýtali ‘Mohla by si sa vrátiť ešte na jeden deň?’, vždy budem pre nich dostupná,” dodala Paltrow.

Teda mohli by sme skonštatovať, že samotná Paltrow nekončí náhle a nedeje sa ani nič v podobnom zmysle, akurát jej postava, Pepper Potts, dospela k svojmu prirodzenému koncu cesty v MCU, ako aj veľa iných veteránov, ktorí započali svoju výpravu v prvej a druhej fáze.

Zdroj: variety.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.