Halle Berry v pokračovaní filmu Kingsman: Tajná služba

Držiteľka oskara Halle Berry bude obsadená do pokračovania filmu Kingsman: Tajná služba. Pôvodný film, ktorý bol režírovaný Matthewom Vaughnom a natočený podľa predlohy Marka MillaraDave Gibbonsa, bol obrovským prekvapením. Len v USA mal tržby 128 miliónov $, ďalších 286 miliónov $ v zámorí a jeho celosvetové tržby dosiahli výšku 414,4 milióna $. Podľa Deadline by mala Halle Berry stvárniť šéfku CIA. Správy, ktoré pochádzajú z minulého mesiaca hovoria, že Julianne Moore bude hrať hlavnú filmovú záporáčku.

Actress Julianne Moore arrives at the 2015 Canadian Screen Awards in Toronto

Matthew Vaughn bude režírovať druhé pokračovanie Kingsmana. Taron Egerton (Eddie the Eagle) sa vracia do svojej role Garyho Eggsy Unwina, ktorý je teraz už plne vytrénovaným agentom. Zatiaľ čo sa prvý film odohrával predovšetkým v Anglicku, ten druhý bude viac zameraný na USA a na americkú tajnú službu. Neočakáva sa, že sa Colin Firth vráti vo forme flashbacku alebo ako nová postava, avšak možnosť, že bude hrať svoje dvojča je stále diskutovaná.

Časopis Empire odhalil názov pokračovania Kingsman. Film bude mať podtitul The Golden Circle. Okrem toho uverejnil prvé obrázky. Kde vidíme zničené veliteľstvo Kingsmanov, na druhom je sídlo americkej verzie Kingsman, Statesman. Na poslednom obrázku je Poppyland, tajné sídlo hlavnej záporačky Poppy (Julianne Moore). Dej sa bude odohrávať krátko po útoku na veliteľstvo. Eggsy a Merlin zamieria do Ameriky, do špiónskej organizácie, ktorú vedie “ostrieľaný kovboj” Jack a Ginger (Halle Barry).

Halle Berry, ktorá je držiteľkou Oskara za snímku Monster´s Ball z roku 2002, naposledy sa objavila v X-Men: Budúca minulosť. Na televíznych obrazovkách prednedávnom dokončila svoje účinkovanie v seriáli Extant.

Premiéra druhého pokračovanie Kingsman bude 16. júna 2017.

 

Zdroj: www.superherohype.com

Sonka234

Sonka234
Som veľký fanúšik filmov, seriálov, hudby, kníh a počítačových hier. A som totálne zbláznená do záporákov z Batmana. Nájdete ma: http://www.csfd.cz/uzivatel/497135-mathew234/

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.