Hans Zimmer zloží hudbu k filmu Wonder Woman 1984!

Zimmer zrejme dlho neotáľal a po vytvorení soundtracku pre film X-Men: Dark Phoenix sa vrhá na ďalší film so superhrdinskou tématikou, no tentokrát pôjde o Wonder Woman. Nie je to tak dávno, čo Zimmer oznámil svoj návrat do biznisu s komiksovými filmami a všetko nasvedčuje tomu, že v tomto prostredí sa cíti ako doma. Dark Phoenix je už za ním a pokojne sa môže pustiť do soundtracku pre pokračovanie Wonder Woman 1984. Koniec koncov, bol to práve Zimmer spolu so skladateľom Junkie XL, kto zložil teraz už kultovú tému Wonder Woman, ktorá v Úsvite spravodlivosti vystupovala ešte pod názvom “Is She With You?“.

Zimmer má tento soundtrack poskladať sám a už teraz sa dá predpokladať, že s jeho prítomnosť má film nábeh na štatút kultového filmu. Predsa len, koľkokrát sa nám už stalo, že film bol oveľa lepší práve pre jeho soundtrack, ktorý dokázal aj z bežných situácií urobiť znamenité scény, ktoré nám utkveli v pamäti. Len tak pre predstavu, Zimmerove najaktuálnejšie zárezy sú dokumentárna mini-séria Blue Planet II, Blade Runner 2049, Dunkirk či Boss Baby. A po novom sa medzi ne pridá aj Wonder Woman 1984, ktorej soundtrack je v dobrých rukách.

Wonder Woman 1984 zavíta do lokálnych kín 31.októbra 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Palm Springs (recenzia)

Svet filmu je nenávratne narušený epidémiou koronavírusu a preto väčšina ľudí už snáď ani nedúfala, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.