Hawkeye dostane vlastný sólový seriál na Disney+

Disney+ ešte ani neotvorilo svoje brány, ale to nezabraňuje tejto streamovacej službe naberať na arzenále, ku ktorému sa pripojí aj Hawkeye so svojím seriálom.Po tom, čo Disney dalo na vedomie záujem o rozširovanie svojich seriálových titulov prostredníctvom oznámenia krátkych sérií pre postavy, ako Loki, Scarlet Witch(spolu s Visionom), či dokonca duom Winter Soldier a Falcon, sme mohli pokojne očakávať, že neostanú len pri týchto tituloch.

Všetky vyššie spomínané seriály sú stále zahalené rúškom tajomnosti, predsa len, nová služba Disney+ nebude spustená skôr ako v druhej polovici tohto roka, a tak im veci veľmi nesúria. O tom, aké príbehy nám ponúknu v obmedzenom počte epizód(o tomto čase sa hovorí o rozsahu 6 – 8 častí) ešte nevedno, a teda môžeme tak nanajvýš polemizovať, čím sa budú zaoberať. Našťastie, novinku s Hawkeyom nám aspoň trocha priblížili, vďaka čomu sme sa dozvedeli, že seriál sa má zameriavať na vzťah medzi Clintom a jeho mladým učňom, kým nie je nikto iný, ako Kate Bishop(ledačo sme o nej spomenuli v tomto článku).

Zatiaľ to nie je potvrdené, ale hovorí sa, že to mladé dievča, ktoré Clint trénuje v traileri na Endgame, by malo byť práve Kate, keďže ide o podstatne staršie dievča, ako by mohla byť jeho dcéra, Lily Bartonová, ale stále je to otázne. Plus, ešte je tu ten faktor decimácie, kedy si nemôžeme byť istí, ako presne sa zaobišla Bartonova rodina po lusknutí, no súdiac z doteraz vydaných záberov, nie príliš dobre. Vzhľadom na to, že táto informácia o sólovom seriáli je tak čerstvá, ako len môže byť, viac sa o ňom nevie, akurát môžem podotknúť, že samotný predstaviteľ Hawkeya, Jeremy Renner, už zopár rokov dozadu narážal na možnosť seriálu s jeho postavou. Na film to nevidel, ale myšlienka seriálu mu imponovala a ani sme sa nenazdali a máme to tu.

Zdroj: ew.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.