HBO chystá seriály podľa komiksov

Seriálov podľa komiksov je ako húb po daždi. HBO dalo zelenú dvom novým projektom.

HBO dáva priestor dvom seriálovým novinkám podľa komiksov. Prvá novinka je hraný seriál Green Lantern. Posledný hraný Green Lantern bol v roku 2011, hlavného hrdinu stvárnil Ryan Reynolds a dá sa povedať, že tento film fanúšikovia veľmi neprijali. Na ďalšieho hraného Green Lanterna čakáme už 8 rokov, vždy existujú náznaky, že už sa čosi deje, no vždy ide o planý poplach. Green Lantern bol očakávaný v Justice League, už asi večnosť čakáme na film Green Lantern Corps a v Arrowverse sú síce parádne easter eggy, ale samotný Green Lantern zatiaľ nikde.


Bohužiaľ iba fan-art k Justice League

Druhá novinka bude seriál Strange Adventures. Zatiaľ sa o ňom veľa nevie, iba toľko, že bude obsahovať zatiaľ bližšie nešpecifikované postavy z DC komiksov a každá z epizód by mala trvať hodinu. Mne osobne to aspoň na prvé počutie znie ako alternatíva Legends of Tomorrow.

O pripravovaných seriáloch sa (ne)rozhovoril producent Breg Berlanti (Arrow, Riverdale), ktorý sa podujme ich produkcie. “Oba tieto originálne DC kúsky budeme vytvárať pre HBO Max a bude to niečo, čo ste ešte v televízii nevideli. Ide o prísľub, že to bude niečo veľkolepé, s Green Lanternom pôjdeme do vesmíru, ale viac o tom teraz nemôžem prezradiť.
Kedy môžeme tieto novinky očakávať? To zatiaľ ostáva nejasné.

Zdroj: gamesradar.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.