HBO uverejnilo prvý trailer na seriál Watchmen

HBO uverejnilo prvý teaser trailer na dlho očakávaný seriál Watchmen.

Komiksová séria je zasadená do roku 1938, kedy boli všetci maskovaní hrdinovia prehlásení za kriminálnikov a udalosti, ako Vietnamská vojna alebo aféra Watergate, mali úplne iný dopad na svet ako v našej realite. Seriál bude zasadený do súčasnosti v tejto komiksovej realite. V jednominútovom klipe, ktorý bol uverejnený včera večer, vidíme skupinu ľudí v podobných maskách ako nosí Rorschach a spoločne šepkajú “Nie sme nikto. Sme všetci. A sme neviditeľní.” medzi každou vetou môžeme začuť “Tik-Tak”. Na konci videa sa dozvieme, že sa blíži koniec sveta.

Pôvodne mal o projekt záujem Zack Snyder, ktorý natočil filmovú adaptáciu v roku 2009. V roku 2018 ho nahradil Damon Lindelof, jeden z tvorcov úspešného seriálu LOST. Seriál bude mať premiéru tento rok na jeseň.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.