Henry Cavill a jeho zelené tajomstvo

Henry Cavill má jedno zelené tajomstvo (aspoň z nášho uhla pohľadu). Na sociálnych sieťach zdieľa fotografie, ktoré majú nejakú spojitosť s Halom Jordanom (taktiež známym pod superhrdinským menom Green Lantern).

Jedným takým príspevkom je fotka hercovho psa Kala, ktorý sa díva do diaľky z balkóna s popisom „Kal hľadá Hala“. Aby nám bolo jasné, o akého Hala sa jedná, je v popise Green Lantern.

Na druhý deň herec opäť uverejnil príspevok, tentokrát „Iný Kal hľadá Hala“. Nemožno pochybovať o tom, ktorého Hala hľadá, za hercom je figurína Green Lanterna.

V najčerstvejšom príspevku je Cavill v posilňovni a naplno trénuje. Fotka je doplnená motivačným popisom. Nás však môže zaujímať posledná veta „Nič zábavné nezdieľam, je to smrteľne vážne lebo si musím byť istý, že som väčší ako Green Lantern… Počkať, čo?“

Prečo to Cavill robí?

1, herec nás pripravuje na Green Lanterna vo filme Justice League – úprimne, táto teória je pravdepodobne až príliš dobrá na to, aby to bola pravda…

2, herec si z nás robí srandu – takéto veci sa dejú. Olej do ohňa špekulácií pridáva aj fakt, že všetky tieto príspevky dostali „like“ od Amieho Hammera. Hammerovi sa pripisuje rola záhadnej DC postavy. Niektorí vravia, že bude Nightwing, iní že Green Lantern.

To, že by sa Green Lantern objavil vo filme Justice League bolo oficiálne vyvrátené už pred viac ako rokom, ešte pred filmom BvS. Vtedy producent Charles Roven povedal, že Green Lantern bude najskôr v DC Universe až vo filme Justice League 2. Čo si o tom myslíte vy?

Zdroj:batman-news.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.