Henry Cavill ako Witcher v prvom traileri

Netflix prichádza s dlho očakávaným teaser trailerom na seriál The Witcher v hlavnej úlohe s Henry Cavillom, ktorý odhalili na tohtoročnom Comic-Cone. Trailer má všetko, od drsného Geralta cez zvodnú Yennefer a zázračné dieťa Ciri, politické intrigy, veľké bitky a obrovské príšery. Fanúšikovia sú pomerne spokojní a množstvo z nich sa domnieva, že práve tento seriál nahradí megahit Game of Thrones.

Seriál sa nebude zakladať na úspešnej hernej sérii, ale základom bude knižná predloha Andrzeja Sapkowskiho. Trailer nám taktiež priniesol pohľad na postavy ako Ciri alebo Yennefer, no vidieť môžme aj monštrá, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou Witchera. Veľa divákov sa sťažuje na celkový vzhľad Witchera, ktorému chýba napríklad druhý meč, no to sa časom môže zmeniť.

Tvorcom seriálu je Lauren Schmidt, ktorý pracoval aj na sérii Daredevil. V role hlavného hrdinu, Geralta z Rivie, sa nám predstaví Henry Cavill (Man of Steel, Justice League), jeho životnú lásku Yennefer si zahrá Anya Chalotra (Sherwood), najlepšieho priateľa Jaskiera (v českom preklade Marigold) si zahrá Joey Batey (Knightfall) a mladé zázračné zaklínačské dievča Cirillu z Cintry hrá Freya Allan.

Cirilla “Ciri” z Cintry

Yennefer z Vengerbergu

Geralt z Rivie

The Witcher bude mať premiéru na Netflixe na jeseň tohto roku.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.