Henry Cavill si už viackrát nezahrá Supermana!

Henry Cavill si mal pôvodne strihnúť cameo v nadchádzajúcom filme Shazam!, avšak pre zmluvné a časové nezhody prišli ešte oveľa horšie následky. Mnohí považujú Cavilla za osobu, ktorá bola stvorená na to, aby hrala postavu Supermana, resp. Clarka Kenta, a tak o to viac toto vyhlásenie pôsobí ako veľký tŕň v oku. Bez ohľadu na to, ako veľmi sa Worlds of DC potápa a javí ako nenapraviteľný problém, stále sa v ňom našlo zopár svetlých aspektov, medzi ktoré patril aj práve Cavill. Má charizmu Supermana, ale aj skvelú vierohodnosť ako reportér Clark Kent, nevraviac o jeho hereckých schopnostiach a sympatickej osobnosti.

Ale teraz sa už poberme k hlavnému problému. Posledné mesiace boli pre spoločnosť Warner Bros. náramne skeptické, no nanešťastie, pre nás, z ich “tábora” vychádza iba veľmi málo oficiálnych informácií. Podľa všetkých doterajších informácií sa už nestretneme s Benom Affleckom v role Batmana údajne pre jeho znovu obnovenú účasť v protialkoholickom liečení a záujmu naplno sa venovať svojej rodine. Ak sa Warner Bros. nedajú dokopy, tak internet bude onedlho takýmito informácia iba prekypovať, a aby toho nebolo málo, najaktuálnejšou témou je Cavillov odchod.

Tentokrát ide o niečo viac šokujúcu informáciu, predsa len, Affleck už zopár rokov hovorí o svojom možnom odchode(a nasledovne túto “fámu” hneď zaženie), a tak v jeho prípade nejde o nič šokujúce. No Superman? Cavill? Svojrázny úsmev a hlava JL? To už je iná káva. Zo začiatku malo ísť iba o časové nezhody, keďže ľudia z Warneru chceli dosadiť Supermana do budúcoročného Shazama!, avšak veci sa zjavne posunuli oveľa ďalej a napokon sa zlomili zmluvné podmienky, čo sú veľmi nepríjemné okolnosti. Takýmto tempom im neostane nič iné než len reštartovať univerzum. Plus, niečo by nám mohlo naznačovať obsadenie Cavilla do hlavnej úlohy seriálu Witcher, kde si zahrá legendárneho Geralta z Rivie. Nastal čas posunúť sa ďalej. A ako to už ostáva zvykom, obe strany ostávajú ticho a na oficiálne vyhlásenie si ešte budeme musieť počkať.

Štúdio sa doteraz ohradzovalo tým, že sa pokračovania Muža z ocele ešte niekoľko dlhých rokov nedočkáme a po fiasku, ktorým bol poctený film Justice League, ho tak skoro neuvidíme ani v žiadnej “tímovke”. Všetky tieto informácie pochádzajú z “vnútra”, resp. kruhov blízkych hlavným diskusiám, a ak zoberieme do úvahy, že všetka pozornosť sa momentálna uprela na sólový film Supergirl, tak môžeme sa s Cavillom ako Supermanom rozlúčiť na dobu neurčitú. V prípade výskytu akýchkoľvek noviniek v tomto vývoji udalostí Vás budeme dozaista informovať.

Zdroj: hollywoodreporter.com, comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.