Hiroyuki Sanada sa pridá k hereckému obsadeniu druhej série Westworld a Avengers 4

Japonský herec Hiroyuki Sanada podpísal kontrakt na jednu z vedľajších postáv pre druhú sériu Westworld, a rovnako by si mal zahrať zatiaľ utajovanú rolu v Avengers: Infinity War! Viaceré zdroje potvrdili, že Hiroyuki Sanada (Wolverine a Posledný samuraj) sa pridal k hereckému obsadeniu obľúbenej HBO sci-fi drámy Westworld. Informácie o postave, ktorú by si mal v seriáli zahrať sú zatiaľ prísne tajné. Avšak, pre potešenie všetkých zarytých fanúšikov, vďaka firme Funko, uzrelo svetlo sveta aspoň meno postavy: Musashi. Všetci tak môžeme horlivo premýšľať a dúfať, že nová sezóna prinesie dobrodružný výlet do sveta samurajov.


Tak čo na novú zberateľskú figúrku hovoríte?

Funko POP! figúrka bola po prvýkrát predstavená na tohtoročnom Comic–Cone v San Diegu. Kým v tom čase si množstvo fanúšikov tohto kultového seriálu myslelo, že zberateľská figúrka predstavuje len akúsi „poklonu“ finálnej prvej sérii, opak bol pravdou. V skutočnosti je vinyl figúrka Musashi víziou, kam by nás nová sezóna seriálu mohla zobrať. Sanada by sa okrem seriálu Westworld mal objaviť aj v pripravovanej snímke Avengers 4, na ktorej premiéru sa môžeme tešiť už v máji 2019.

Všetky podrobnosti o jeho potenciálnom filmovom charaktere sú zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. Avšak, podľa informácií, ktoré uvádza Deadline, by si mal zahrať dôležitú vedľajšiu postavu a očakáva sa, že svoje scény začne natáčať už v priebehu najbližších týždňov.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.