Hlavnou zápornou postavou vo Venomovi bude Carnage!

Informácie ohľadom komiksoviek od Sony sa aj naďalej zhromažďujú a jednou z noviniek je ohlásenie hlavnej zápornej postavy vo Venomovi. Po toľkých novinkách by si človek povedal, že spoločnosť Sony si dá na nejakú tú chvíľu pokoj, ale opak je pravdou a opäť sa na nás rúti smršť nových faktov, pri ktorých sa rozžiaria oči nejedného komiksového fanúšika. Reč je opäť o Venomovi, ktorého uvidíme v podaní Toma Hardyho. Jeho oponentom sa stane Carnage, resp. Cletus Kasady. Venom sa má v tomto filme predstaviť ako akýsi antihrdina, čo viacerým fanúšikom vôbec nešlo do hlavy, no s príchodom postavy Carnage je tento akt oveľa viac pochopiteľnejší, keďže miestami Venom pôsobí ako slabý odvar antagonistu oproti Cletusovi.

Postava Cletusa Kasadyho zatiaľ nebola obsadená, no s takýmto tempom vydávania noviniek sa môžeme už o mesiac(ak nie náhodou skôr) dozvedieť meno predstaviteľa tejto postavy. Tu dávka noviniek nekončí, ale začína. V jednom nedávnom rozhovore ohľadom práve vychádzajúceho filmu Spider-Man: Homecoming dostali slovo Kevin Feige(snáď ho už ani netreba predstavovať) a riaditeľka spoločnosti Sony Amy Pascal. Bolo viac ako jasné, že na rad prídu aj otázky ohľadom samostatného univerza Sony okolo Spider-Mana, ktoré nakoniec nebude až tak samostatné, lebo v tomto rozhovore odzneli slová, ktoré potvrdzujú prítomnosť Venoma a ďalších ohlásených filmov od Sony v MCU(Marvel Cinematic Universe). Veď presvedčte sa sami.

S týmto oznámením prichádza do úvahy spochybňovanie R-kového ratingu, keďže MCU funguje čisto na PG-13 ratingu. Ako Amy Pascal spomínala, tak je tu šanca vidieť Venoma a Spider-Mana spoločne na striebornom plátne v MCU, no zároveň je viac ako jasné, že ide o tzv. Spiderverse, čo znamená, že tieto filmy nebudú mať až taký dopad na hlavnú časť MCU a budú sa držať iba v okolí Spider-Mana. Ide o určitú vedľajšiu linku, do ktorej Marvel v podstate nemôže zasahovať, no zároveň sa nemusí obávať poškvrnenia svojej povesti. A tak dohoda so Sony môže priniesť buď slasť alebo ďalší nepodarený kúsok, ktorý nebude mať na MCU žiaden vplyv.

Film Venom zavíta do lokálnych kín 4.októbra 2018.

Zdroj: movieweb.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Nick Fury a agentka Hillová sa ukážu vo filme Spider-Man: Far From Home

Prešli sme si niekoľkými rokmi, počas ktorých sa mohlo zdať, že dni Nicka Furyho sú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.