Hlavnou zápornou postavou vo Venomovi bude Carnage!

Informácie ohľadom komiksoviek od Sony sa aj naďalej zhromažďujú a jednou z noviniek je ohlásenie hlavnej zápornej postavy vo Venomovi. Po toľkých novinkách by si človek povedal, že spoločnosť Sony si dá na nejakú tú chvíľu pokoj, ale opak je pravdou a opäť sa na nás rúti smršť nových faktov, pri ktorých sa rozžiaria oči nejedného komiksového fanúšika. Reč je opäť o Venomovi, ktorého uvidíme v podaní Toma Hardyho. Jeho oponentom sa stane Carnage, resp. Cletus Kasady. Venom sa má v tomto filme predstaviť ako akýsi antihrdina, čo viacerým fanúšikom vôbec nešlo do hlavy, no s príchodom postavy Carnage je tento akt oveľa viac pochopiteľnejší, keďže miestami Venom pôsobí ako slabý odvar antagonistu oproti Cletusovi.

Postava Cletusa Kasadyho zatiaľ nebola obsadená, no s takýmto tempom vydávania noviniek sa môžeme už o mesiac(ak nie náhodou skôr) dozvedieť meno predstaviteľa tejto postavy. Tu dávka noviniek nekončí, ale začína. V jednom nedávnom rozhovore ohľadom práve vychádzajúceho filmu Spider-Man: Homecoming dostali slovo Kevin Feige(snáď ho už ani netreba predstavovať) a riaditeľka spoločnosti Sony Amy Pascal. Bolo viac ako jasné, že na rad prídu aj otázky ohľadom samostatného univerza Sony okolo Spider-Mana, ktoré nakoniec nebude až tak samostatné, lebo v tomto rozhovore odzneli slová, ktoré potvrdzujú prítomnosť Venoma a ďalších ohlásených filmov od Sony v MCU(Marvel Cinematic Universe). Veď presvedčte sa sami.

S týmto oznámením prichádza do úvahy spochybňovanie R-kového ratingu, keďže MCU funguje čisto na PG-13 ratingu. Ako Amy Pascal spomínala, tak je tu šanca vidieť Venoma a Spider-Mana spoločne na striebornom plátne v MCU, no zároveň je viac ako jasné, že ide o tzv. Spiderverse, čo znamená, že tieto filmy nebudú mať až taký dopad na hlavnú časť MCU a budú sa držať iba v okolí Spider-Mana. Ide o určitú vedľajšiu linku, do ktorej Marvel v podstate nemôže zasahovať, no zároveň sa nemusí obávať poškvrnenia svojej povesti. A tak dohoda so Sony môže priniesť buď slasť alebo ďalší nepodarený kúsok, ktorý nebude mať na MCU žiaden vplyv.

Film Venom zavíta do lokálnych kín 4.októbra 2018.

Zdroj: movieweb.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.