Hlavnú úlohu si v seriáli The Mandalorian zahrá Pedro Pascal

Veci sa pekne rozhýbali v Star Wars univerze a seriál The Mandalorian naberá na obsadení, pričom postu hlavnej postavy sa zmocnil Pedro Pascal. O tomto čase by meno Pedro Pascal malo aspoň trocha zarinčať v ušiach, predsa len, zahral si relatívne výraznú rolu v Game of Thrones, jednu z hlavných postáv v seriáli Narcos či v neposlednom rade Kingsman: The Golden Circle a nadchádzajúcej Wonder Woman 1984 sa taktiež ukáže. Z Pedra sa stala v posledných rokoch zaneprázdnená osobnosť a jeho obsadenie do Mandaloriana nesvedčí o ničom inom.

Zahrať si v nejakom Star Warse sa stalo takým trendom, ako zahrať si v nejakej Marveláckej či DC komiksovke, ale buďme k sebe úprimní. Na tom nieje vôbec nič zlé a aj menej známe postavy či tituly sa stávajú rázom atraktívnejšie po oznámení známeho mena do hlavnej úlohy. A v tomto prípade tomu nebude ináč, pretože meno Pedro Pascal pritiahne aj niekoľko zvedavcov, ktorí si neboli istí, či dajú Mandalorianovi šancu. No zasa, stará sa o to Jon Favreau, teda krstný otec MCU a s tým sa viaže určitá úroveň kvality.

Viac:  Game of Thrones Season 8 láka prvým teaser trailerom

Letmý popis seriálu The Mandalorian:

Po príbehoch Janga a Boba Fetta sa v Star Wars univerze zrodí ďalší bojovník. The Mandalorian sa odohráva v období po páde Impéria a pred vznikom Prvého Rádu a sledujeme v ňom drinu osamelého pištoľníka vo vzdialenej galaxii, ďaleko od dosahu autority Novej Republiky.

Seriál The Mandalorian by sa mal začať streamovať na novej službe Disney+ niekedy v rokoch 2019/2020.

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Game of Thrones Spin-off : Všetky novinky, o ktorých musíte vedieť

Koniec Game of Thrones sa možno blíži v nachádzajúcej 8.sérií, ale HBO s Westerosom ešte neskončilo. Uvažuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.