Hlavnú úlohu si v seriáli The Mandalorian zahrá Pedro Pascal

Veci sa pekne rozhýbali v Star Wars univerze a seriál The Mandalorian naberá na obsadení, pričom postu hlavnej postavy sa zmocnil Pedro Pascal. O tomto čase by meno Pedro Pascal malo aspoň trocha zarinčať v ušiach, predsa len, zahral si relatívne výraznú rolu v Game of Thrones, jednu z hlavných postáv v seriáli Narcos či v neposlednom rade Kingsman: The Golden Circle a nadchádzajúcej Wonder Woman 1984 sa taktiež ukáže. Z Pedra sa stala v posledných rokoch zaneprázdnená osobnosť a jeho obsadenie do Mandaloriana nesvedčí o ničom inom.

Zahrať si v nejakom Star Warse sa stalo takým trendom, ako zahrať si v nejakej Marveláckej či DC komiksovke, ale buďme k sebe úprimní. Na tom nieje vôbec nič zlé a aj menej známe postavy či tituly sa stávajú rázom atraktívnejšie po oznámení známeho mena do hlavnej úlohy. A v tomto prípade tomu nebude ináč, pretože meno Pedro Pascal pritiahne aj niekoľko zvedavcov, ktorí si neboli istí, či dajú Mandalorianovi šancu. No zasa, stará sa o to Jon Favreau, teda krstný otec MCU a s tým sa viaže určitá úroveň kvality.

Letmý popis seriálu The Mandalorian:

Po príbehoch Janga a Boba Fetta sa v Star Wars univerze zrodí ďalší bojovník. The Mandalorian sa odohráva v období po páde Impéria a pred vznikom Prvého Rádu a sledujeme v ňom drinu osamelého pištoľníka vo vzdialenej galaxii, ďaleko od dosahu autority Novej Republiky.

Seriál The Mandalorian by sa mal začať streamovať na novej službe Disney+ niekedy v rokoch 2019/2020.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.