Hobbs & Shaw prichádzajú s druhým šialene akčným trailerom

Spinoff Hobbs & Shaw nám v druhom traileri dokazuje, že nepôjde o obyčajný akčný film z dielne Fast & Furious. Pred dvoma rokmi sme dostali spojenie Dwayne Johnsona a Jasona Stathama v ôsmom pokračovaní The Fate of the Furious. Teraz sa práve oni musia postarať o záchranu sveta.

Trailer je priam preplnený akčnými scénami. Môžeme vidieť, ako Dwayne Johnson sám drží v reťaziach helikoptéru, šialene jazdia na rôznych vozidlách a hlavne spolu bojujú proti armáde nepriateľov. Johnson nám predstavil aj jeho rodinu, ktorá sa venuje úpravám áut tzv. Hobbs Customs.

Súvisiaci obrázok

Režisérom filmu je David Leitch, ktorého poznáme z filmov, ako Deadpool 2 alebo John Wick. Ďalej vo filme uvidíme, samozrejme, Dwayna Johnsona (San Andreas, Baywatch), Jasona Stathama (Expendables, Crank), Vanessu Kirby (Mission: Impossible – Fallout), Idrisa Elbu (Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity War) alebo Helen Mirren (RED).

VIAC:  Finálny trailer na film Doctor Sleep

Film Hobbs & Shaw uvidíme v našich kinách 1. augusta 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 14. november 2019

Ďalší novembrový týždeň prináša do kín 6 filmových noviniek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.