Hrdinovia seriálu Runaways priniesli druhý trailer!

Zatiaľ čo sa všetka pozornosť upriamuje na film Thor: Ragnarok, popri tom Marvel vydáva aj ďalší v poradí druhý trailer na seriál Runaways, ktorý vytvoril v spolupráci s televíznou spoločnosťou Hulu.

Runaways nie je seriál pre všetkých, kvôli tomu si počet svojih fanúšikov udržiava stále na rovnakom množstve, avšak seriál, kde skupina teenagerov objaví tajuplné záhady svojho okolia a kde sami spoznávajú svoje superschopnosti a svoj pôvod spolu s “dinosaurom“, stojí za zhliadnutie.

V seriáli uvidíme Rhenzyho Feliza, ktorý stvárni charakter Alexa Wildera, ďalej Lyrica Okano stvárni charakter s menom Nico Minoru, Virginia Gardner hrá postavu s menom Karolina Dean, Ariela Barer sa ujala postavy s menom Gertrude Yorkes, Gregg Sulkin stvárni charakter s menom Chase Stein a Allegra Acosta stvárni postavu s menom Holly Hayes. Seriál má premiéru 21. novembra a bude obsahovať 13 dielov.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.