Hulk ako člen S.H.I.E.L.D.u v Avengers 4?

Hulk je bytosť s rozdelenou osobnosťou, preto vo filmoch počujeme, ako Bruce Banner rozpráva o tom “druhom chlapovi“. Marvel však pracuje na spojení týchto dvoch charakterov od filmu Thor: Ragnarok, kde bol Hulk premenený takmer celé dva roky. V Avengers: Infinity War sme zas mohli vidieť, v akom vnútornom konflikte je Hulk a Bruce Banner. No Mark Ruffalo potvrdil, že tieto dve rozdelené identity sa už onedlho udobria.

Toto splynutie osobností sme mohli vidieť už v komiksoch, kde ho fanúšikovia pomenovali ako “Professor Hulk“. Táto podoba mu poskytuje inteligenciu Bruca Bannera a hrubú silu Hulka. Nosí taktiež rôzne oblečenie a práve uniknutý koncept-art filmu Avengers 4 zobrazuje Hulka v akomsi čiernom obleku. Na filmovom festivale CineEurope bol nedávno odhalený Hulk v pancierovom obleku. Takže Hulkovu zmenu Marvel pravdepodobne pripravuje už do pokračovania Avengerov.

Inteligentný Hulk by tak mohol vstúpiť do S.H.I.E.L.D.u, ako to bolo v komikse z roku 2013. Hulk súhlasil so vstupom do tejto organizácie a oni mu poskytli brnenie pripravené na boj. Avšak S.H.I.E.L.D. bol po udalostiach filmu Captain America: Winter Soldier na istý čas neaktívny a stále aj je, no niektoré uniknuté informácie filmu Avengers 4 potvrdzujú, že organizácia S.H.I.E.L.D. sa vracia. Tony Stark mal totiž na jednej z fotiek oblečenú ochrannú vestu z ich logom.

Potitulková scéna filmu Avengers: Infinity War taktiež naznačila, že S.H.I.E.L.D. opäť pracuje na svojom obnovení, pretože Maria Hill a Nick Fury sú neoddeliteľnou súčasťou tejto organizácie. Je teda pravdepodobné, že Avengeri budú spolupracovať novým obnoveným S.H.I.E.L.D.om. Hulk by tak nakoniec mohol získať oblek potrebný na porazenie Thanosa. Je to však iba teória, takže si budeme musieť počkať až na ďalšie oficiálne novinky.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.