Hulu oznamuje 4 nové animované seriály od Marvelu

Éra Defenderov je(nanešťastie) za nami, a tak sa pripravte na nové zoskupenie pod názvom The Offenders, no tentokrát od spoločnosti Hulu a v animovanom kabáte.Mohli by sme oplakávať postupnú likvidáciu jednotlivých seriálov Defenderov(i keď všetci veľmi dobre vieme, že uroniť slzu sa v skutočnosti oplatí len pre jeden z nich), pričom očakáva sa, že smrtka stojí už aj nad Punisherom, ale radšej sa pozrieme na to, čo nás naisto čaká v budúcnosti. Koniec koncov, aj tak sa Defenderov možno ešte dočkáme v nejakej forme na novej streamovacej službe Disney+.

Ale vráťme sa k Hulu, a o čom, vlastne, je celý tento ošiaľ s The Offenders. Spoločnosť Hulu spolu s Disney vstúpila do určitého kontraktu, vďaka ktorému rozšíri svoj katalóg seriálov rovno o 5 nových titulov. Šancu ukázať sa dostanú menej známe postavy, ako M.O.D.O.K., Hit-Monkey, Tigra & Dazzler, a Howard the Duck. Mnohým z nás snáď udrie do oči najmä meno Howard The Duck a možno aj M.O.D.O.K., čo sú postavy pomerne známe aj medzi bežnými divákmi. Ale zvyšok je zahaleným menším rúškom tajomnosti. Napokon sa všetky tieto postavy spoja v spoločnom seriáli – The Offenders. Plus, rád by som podotkol, že všetky tieto tituly budú zamerané najmä pre staršie obecenstvo, teda starších adolescentov a dospelých, čo je svojím spôsobom skvelá správa a zároveň upozornenie na to, že nie všetko, čo je animované, je určené pre deti.

Dazzler, Tigra, Hit-Monkey, Howard The Duck a M.O.D.O.K.

O jednotlivých seriáloch sa toho ešte veľa nevie(ani o približnom dátume vydania), ale dá sa predpokladať, že v priebehu nasledujúcich mesiacoch sa o nich budeme dozvedať stále viac a viac. Avšak neskončím tento článok len tak na sucho, pretože aj pre fanúšikov Defenderov sa črtá menšia iskra nádeje. A prečo je tomu tak? Hneď vysvetlím.

Totižto šéf Hulu pri príležitosti vytvorenia tejto spolupráce spomenul, že by ju rád rozšíril, a to hoci aj o tituly, ktoré boli minulého roku zrušené na Netflixe. Aby toho nebolo málo, vďaka momentálne prebiehajúcej transakcii drvivej väčšiny akcií spoločnosti 20th Century Fox, sa Disney dostane do rúk približne 60% podiel na spoločnosti Hulu, čo aj naďalej nahráva do karát šéfovi Hulu. Otázkou ostáva… “Chce Disney svoje seriály rozkúskovať na viacero platforiem alebo si prenechá všetko pre Disney+?” Samozrejme, do úvahy prichádza aj ten veľký otáznik pri tom, či ich vôbec chce obnoviť. Zatiaľ na to nemáme odpoveď, no aj takýto malý plamienok nádeje je viac, ako čokoľvek, čo sme dostali za posledné mesiace, a tak musíme len dúfať, že sa v najbližšej dobe dozvieme niečo navyše.

Zdroj: ew.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.