Ian McShane približuje pokračovanie Johna Wicka

Ian McShane ako majiteľ Continental Hotela z prvého dielu Johna Wicka sa veľa času na pľaci nedočkal, ale je toto ten istý prípad? McShane vie odpoveď a vie toho ešte viac. Ak Vám toto meno neznie príliš povedome, tak toho istého herca ste mali možnosť vidieť v 7.epizóde 6.sérii Game Of Thrones ako postavu s menom “Ray“. Snáď Vám nižšie priložený obrázok pomohol a Vy už viete o koho sa jedná. Každopádne, ako bolo vyššie spomínané, tak v Johnovi Wickovi si zahral majiteľa Continental Hotela Winstona, ktorý je nesmierne veľký sympaťák, no ak dôjde na porušenie pravidiel Hotela, tak sa nebojí rázne zakročiť s ľadovým pokojom, čo okúsila pani Perkinsová (Adrianne Palicki).

Zápletka filmu John Wick Kapitola 2: “Nájomný vrah John Wick je opäť nútený vrátiť sa z dôchodku, kvôli bývalému spolupracovníkovi, ktorý sa snaží získať kontrolu nad tajomnou medzinárodnou organizáciou nájomných vrahov. Viazaný pokrvnou prísahou mu musí pomôcť, a tak sa John vydáva do Ríma, kde čelí najlepším zabijakom sveta.”

To bolo doposiaľ základnou informáciou ohľadom pokračovania Johna Wicka, pokým Entertainment Weekly nevyspovedal McShanea. Prvá otázka sa týkala jeho postavy Winstona: “No, som jediný kto zostal z prvého dielu. Nie je to ako o dva roky neskôr, ale odohráva sa to takmer hneď po prvom dieli. Keanu je skvelý chlapík. Majú tam to drsné talianské dieťa, Riccardo Scamarcio, hrajúci hlavného záporáka, ktorý je excelentný, máme veľa spoločných scén. Týpek, ktorý to režíruje, Chad Stahelski, je naozaj chytrý. Bol dablérom Reevesa takmer 20 rokov a študoval Muay-Thai. Do filmu priviedol každého kaskadéra, ktorý je dostupný. Akcia vyzerá akoby ju robil niekto z Hong Kongu a nie z Hollywoodu, čo je podľa mňa vždy dobrým znamením.

VIAC:  Čo ak...?

ian-mchane

Padla aj otázka, či sa dočkáme podobnej zápletky ako v prvej časti a McShane na to odpovedal nasledovne: “Keanu dostane nového psa. Ale áno, je to o tom, kto po ňom pôjde ďalší. Je to všetko o zabijáckom kódexe. Zabil Ruského gangstera a teraz je na jeho hlavu vypísaná odmena, takže je to vlastne pokračovaním. Milujem prvý diel. A tento môže byť ešte lepší ako prvý.

John Wick Kapitola 2 zavíta do kín 10. februára 2017.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.