Idris Elba si napokon zahrá inú postavu v Suicide Squad

“Sequel” Suicide Squad sa aj naďalej hrá s obsadením a ako to už býva vo fáze pred-produkcie, stále sa experimentuje, vďaka čomu si Idris Elba nakoniec nezahrá Deadshota. Odkedy je známe, že súčasťou tohto pokračovania bude aj Elba, ubehlo niekoľko týždňov, a tak sa v štábe a medzi tvorcami prediskutovalo viacero vecí. Jedným z rozhodnutí, ku ktorým dospeli, bola aj úplná zmena postavy, ktorú si má Elba zahrať.

Totižto, len čo prebehli prvé konverzácie ohľadom obsadenia Idrisa Elbu do Suicide Squad 2, Elba prikývol takmer okamžite, avšak ani vtedy nebolo vyložene dané, že sa do tohto filmu pridá ako náhrada Willa Smitha v úlohe Deadshota, a tak nejde možno až o také prekvapenie, ako by sa mohlo zdať. Tvorcovia sa rozhodli, že bude lepšie, ak Deadshota napokon nezahrnú. Jednak, už dlhšiu dobu sa pohrávajú s myšlienkou, že sa vymení kompletne celé osadenstvo hercov a postáv, a zároveň nechcú prejaviť voči Smithovi určitú neúctu, keďže bol to práve on, kto vo veľkej miere napomohol priniesť túto notorickú komiksovú postavu na strieborné plátno.

Plus, ukázalo sa, že Smith bude mať aj do budúcna dvere otvorené, keby sa ešte niekedy chcel ocitnúť v koži Floyda Lawtona. Predsa len, Smith a Warner Bros. sa nerozišli z dôvodu kreatívnych rozdielov, ale iba pre Smithov nabitý diár. Zo strany Warner Bros. neprišlo žiadne vyjadrenie, ktoré by mohlo aspoň naznačiť, akú rolu si Elba strihne, ale môžeme si byť istý, že teraz sa na mnohých fórach neúprosne diskutuje o tom, koho by si mohol zahrať.

A aj keď sa nás tvorcovia pokúšajú presvedčiť, že tento sequel sa má zakladať na kompletne novom tíme, už teraz sa ukazuje, že to nebude tak úplne pravda, pretože vráti sa Captain Boomerang v podaní Jaia Courtneyho, Harley Quinn v podaní Margot Robbie, či dokonca Amanda Wallerová v podaní nekompromisnej Violy Davis. Jednoducho je viac ako zreteľné, že film je stále veľmi pohyblivý a doteraz nie je isté, akú podobu nadobudne. No pri takej šialenej zostave, akou zvyčajne býva Suicide Squad, to možno nebude na škodu. Oplatí sa experimentovať.

Premiéra filmu Suicide Squad 2 je naplánovaná na 5.augusta 2021.

Zdroj: variety.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.