Informácie o druhej sérii Supergirl [1. apríl]

Seriál Supergirl ešte neskončil svoju prvú sériu a už sú známe bližšie informácie ohľadom prvého dielu druhej série. Tlačová správa uvádza, že v druhej sérii bude viac miesta nielen pre malých zločincov, ale aj veľkých záporákov. Ďalšou známou novinkou je, že televízia sa rozhodla začať druhú sériu vo veľkom – v epizóde sa objaví pomerne známe meno.

2426643-music_master

Hneď na úvod druhej série sa dočkáme legen… počkajte si… dárneho herca – Neila Patricka Harrisa. Harris (známy napr. zo seriálu How I met your mother) je známym americkým hercom a zabávačom, okrem herectva vie aj spievať. A práve toto má byť podľa viacerých zdrojov kľúčová úloha herca – spev. Harris by mal znázorniť “hudobného zločinca” – Music Mastera. Music Masterovou zbraňou je aj jeho ultrasonický “spev” – z ktorého by mali bežní smrteľníci ostať paralyzovaní. Teda, ak sa televízia rozhodne inšpirovať predlohou.

150511153117-neil-patrick-harris-780x439

Po zverejnení týchto informácii sa na internete začali objavovať rôzne teórie fanúšikov. Mellisa Benoist (predstaviteľka Supergirl) hrala v hudobnom seriáli Glee, tak fanúšikovia začali uvažovať, či táto epizóda nebude mať charakter muzikálu.

Zdroj: prvoaprilovesprávy.sk

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.