Iron Fist oznamuje dátum vydania 2.série prostredníctvom teaser traileru

Neslávne známy Iron Fist sa vracia s prídavkom rok po vlne rozporuplných reakcií na prvú sériu. A to rovno s novým teaserom. Fanúšikovia Daredevila sa po tomto akte bezpochyby chytajú za hlavu, na ktorého 3. sériu čakajú už viac ako 2 roky, no tento teaser je realitou. A čerstvej dávky Iron Fista sa dočkáme už 7. septembra 2018.

Samozrejme, zatiaľ ide iba o chabý teaser, ktorý nám ledva niečo naznačuje, avšak hovorí nám, že sa Iron Fista dočkáme oveľa skôr, ako sme očakávali. Už 2 mesiace po vydaní 2. série Luka Caga a práve táto séria Luka Caga je dôvodom, prečo by sme sa aj mohli tešiť na pokračovanie Iron Fista. V doposiaľ najlepšie hodnotenej epizóde tohto seriálu, The Main Ingredient, sme zažili spojenie ikonického dua “Heroes For Hire“, ktoré mnohí označovali za akési vykúpenie Dannyho Randa a postavenie ho na správnu cestu.

Na adresu Iron Fista sa svojsky vyjadril showrunner Luka Caga, Cheo Coker:

Vôbec ma netrápi, že ľudia kritizovali Iron Fista v jeho sólovom seriáli a tímovke The Defenders. Som dostatočne arogantný na to, aby som si myslel, že prítomnosť Iron Fista na našej show prináša úplne iné vnímanie. Takže nie som tým odradený, pretože si myslím, že Iron Fist je skvelá postava. A myslím si, že keď uvidíte Iron Fista v ríši Luka Caga štýlom, akým my tu riešime veci, dúfam, že ľudia nájdu odlišnú cestu, prostredníctvom ktorej ocenia túto postavu a snáď tá sebavedomosť, ktorú nabral vo svete Luka Caga, sa prenesie aj do jeho 2.série.

Teda pokiaľ aj nesledujete seriál Luke Cage pre jeho pomalé tempo a miestami nekonzistentné epizódy, skúste si zapnúť 10.epizódu 2.série a možno dospejete k inému názoru voči postave Dannyho Randa. Pochopiteľne, počítajte s nejakými dejovými dierami, ak to nebudete pozerať od začiatku.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.