Iron Man Easter Eggs

The Ten Rings
Mandarin sa stal záporákom až v treťom filme. Ale Tony Stark sa s jeho teroristickou organizáciou, The Ten Rings, stretol už v priebehu prvého filmu.
ten rings
Obadiah Stane a šach
V jednej scéne Obadiah Stane, sedí vedľa rozohranej šachovej partie. Tento obraz sa často vyskytuje v komiksoch. V komikse založil skupinu zvanú Chessmen, ktorá mala za úlohu zabiť Tonyho Starka.
Obadiah Stane
Roxxon Corporation
Počas bojovej scény Iron Mana s Iron Mongerom, v jednom zábere môžeme zahliadnuť budovu firmy Roxxon. Je to firma, ktorá môže za smrť Starkových rodičov.
Roxxon
Fin Fang Foom
Fin Fang Foom je mimozemský drak, ktorý v komiksoch často bojuje proti Iron Manovi. Vo filme ho môžeme zbadať na billboarde.
Fin Fang Foom
War Machine
Už v jednotke mal Tony Stark vyrobený oblek War Machine. Môžeme ho zahliadnuť v scéne keď Rhodey pozrie na oblek a povie “Next time, baby”.
Next time, baby
Christine Everhart
Je žurnalistka, ktorú môžeme často vidieť robiť rozhovory s Tonym Starkom. Pracuje pre noviny Daily Bugle, kde pracuje aj Peter Parker.
Iron Man

Iron Man zvučky
V každom filme môžeme počuť v pozadí zvučku animovanej série o Iron Manovi z roku 1966. V Iron Man ju môžeme začuť v jazzovej podobe, v Iron Man 3 ju má Tony ako zvonenie.

Raza
Vodca teroristov čo uniesol Tonyho Starka sa volá Raza. V komiksoch je Raza mimozemský kyborg, člen posádky Starjammers čo je skupina vesmírnych pirátov.
raza

Štít Kapitána America
Prototyp štítu môžeme vidieť za Tonym v jeho dielni.
marvelmovies_05

Stan Lee
Stan Lee tvorca komiksov, scénarista sa objavuje pravidelne v každom filme od Marvelu.
iron-man-1193_480_poster

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.