Jake Gyllenhaal ako nový záporák Spidermana? Štúdio potvrdilo prebiehajúce jednania

Obľúbený herec Jake Gyllenhaal má šancu pripojiť sa do rozrastajúcej sa MCU rodiny. Štúdio Sony Pictures potvrdili, že s Gyllenhaalom vedú rozhovory o jeho možnom obsadení do úlohy Mysteria, o niečo menej známeho Spider-Manovho nepriateľa. V roku 2017 sa fanúšikovia svetoznámeho Spider-Mana dočkali vydareného rebootu s mladým britským hercom Tomom Hollandom, ktorý si rolu “pavúčieho muža” zopakuje už budúci rok v pokračovaní filmu Spider-Man: Homecoming. Ďalší herci, ktorí potvrdili účasť v druhej časti sú Zendaya (Michelle Jones), Jacob Batalon (Ned), Marisa Tomei (Aunt May) a Michael Keaton si znovu zopakuje postavu Vultura.

Celý dej pokračovania je podobne ako štvrtý diel Avengerov starostlivo utajovaný, fanúšikov preto potešila správa, že Jake Gyllenhaal by si mal zahrať rolu Mysteria.

Mysterio sa po prvýkrát objavil v komiksov v roku 1964. Záhadný nepriateľ, ktorý nosí odev podobný skafandru, je majster v ilúziách a podvodoch. Niekoľkokrát sa objavil v animovaných spracovaniach príbehov so Spider-Manom, jeho filmovú podobu sme však ešte nikdy nevideli. Bruce Campbell sa objavil vo všetkých troch pôvodných filmoch Spider-Mana a podľa Jeffreyho Hendersona, ktorý pracoval na štvrtom pokračovaní, si mal Campbell zahrať rolu Mysteria v Spider-Man 4.

Už teraz sme zvedaví, či Jake Gyllenhaal skutočne prijme túto ponuku a ako sa režisér Jon Watts popasuje s rolou Mysteria, skrachovaného herca Quentina Becka, ktorý sa naučil ovládať ilúzie a klamy.

Spider-Man: Homecoming 2 (neoficiálny názov) bude mať premiéru 9.júla 2019 a bude priamo nadväzovať na udalosti odohrávajúce sa v Avengers 4.

Zdroj: complex.com

lenkqudx

lenkqudx

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.