James Gunn pracuje na horore pre štúdio Sony

Aj napriek veľkému rozruchu, na ktorom sa podieľala spoločnosť Disney spolu so štúdiom Marvel, keď kvôli takmer desať rokov starým príspevkom na twitteri prerušili spoluprácu s režisérom Jamesom Gunnom, neprestáva naďalej tvoriť filmy. Po oznámení, že James Gunn nebude režírovať tretie pokračovanie Strážcov galaxie, prekvapilo fanúšikov štúdio Sony na Comic-Cone v San Diegu odhalením hororu práve od tohto režiséra.

Predpokladalo sa, že James Gunn už pracuje na filme Bloodborne, ktorý je adaptáciou exkluzívnej videohry na PlayStation 4, no nakoniec žiadne informácie na Comic-Cone neboli odhalené. Avšak Sony predsa len potvrdilo vydanie hororového filmu od Jamesa Gunna, ktorého názov však zatiaľ nepoznáme. Film má byť podľa štúdia už hotový, no je zvláštne, že verejnosť zatiaľ nevidela ani jeden trailer, fotky z natáčania alebo hercov.

Je teda možné, že tento film je skutočne adaptáciou videohry Bloodborne, ktorá sa zameriava na rýchlu akciu doplnenú temným prostredím a hororovou atmosférou, čo skutočne spĺňa popis filmu. Disney skomplikovalo marketingové plány štúdia Sony, takže si musíme na oficiálne informácie a poprípade traileri ešte počkať, no film má byť v kinách podľa Sony už tento rok 30. novembra, takže po dlhšej dobe uvidíme od Jamesa Gunna aj niečo iné než Strážcov galaxie.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.