James Gunn produkuje snímok Avengers: Infinity War!

Ako sa rozširuje Marvelácke univerzum postáv, tak sa rozširuje aj množstvo osôb, ktoré za tvorbou tohto univerza stoja. Jedným z nich je aj James Gunn, ktorý sa bude podieľať aj na tvorbe snímku Avengers: Infinity War. Môžete ho poznať najmä ako režiséra komiksového hitu Strážcovia Galaxie a už teraz sa nachádza v post-produkcii jeho pokračovania. A ako som vyššie spomínal, tak tam jeho práca v Marvele nekončí, keďže sa bude podieľať na tvorbe snímku Avengers: Infinity War. Dôvod je samozrejme prostý vzhľadom na to, že v tomto snímku sa ukážu práve aj Strážcovia Galaxie a v rámci toho, aby ich mal James Gunn pod dohľadom sa rozhodol podieľať na filme ako producent. Túto spoluprácu letmo vysvetľuje Zoe Saldana(predstaviteľka Gamory):

Som zvedavá, že akým spôsobom nás vykreslia. Vec, ktorá ma udržuje v kľude, je v podstate to, že títo režiséri [bratia Russovci] sú naozaj dobrí. Majú veľmi dobrý rodokmeň a páčil sa mi ich posledný film. Páčili sa mi ich voľby a každý, kto pre nich pracoval mal naozaj skvelú skúsenosť a James Gunn je tam [Avengers: Infinity War] producentom, teda viem, že on nikdy nedovolí, aby boli naše postavy kompromitované. Takže som spokojná. Plus, milujem všetkých Marveláckych producentov. Všetci sú skvelí. Chcú, aby sme všetci vyhrali.

Snímok Avengers: Infinity War zavíta do lokálnych kín 3.5.2018.

Zdroj: cosmicbooknews.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.