Je film Život prológom k Venomovi?

Film “Život” je aktuálna novinka v kinách. V tomto sci-fi filme objaví tím vedcov inteligentú mimozemskú formu života. Môže to byť komiksový Venom?

Úplne na úvod je potrebné povedať, že toto všetko je len teória jedného fanúšika z internetu = žiadne fakty. Avšak, táto teória má niečo do seba.

V prvom rade ide o veľkú podobnosť filmu “Život” a komiksového objaveniu Venoma. Skupina vedcov objaví mimozemskú formu života, ktorá je neurčitého tvaru a tá je hrozbou nielen pre tím vedcov, ale aj pre ľudí na Zemi.

Ďalším dielikom skladačky je scéna z traileru na film Život. Veľmi, veľmi ale veľmi podobná sa totiž objavila vo filme Spiderman-3 (a tam sa objavil aj Venom). Ide o nejakú recykláciu scén alebo nám tvorcovia nenápadne naznačujú, že môžeme čakať Venoma v tomto filme?

Film “Spiderman 3”

Film “Život”

Istú súvislosť našiel fanúšik aj v oblasti kreatívneho procesu. Za filmom “Život” stoja rovnakí scenáristi, ako za úspešnou marvelovkou Deadpool. Preto nie je veľmi pritiahnuté za vlasy, že by táto dvojica písala komiksový film.

Túto teóriu tak trochu podporil aj fakt, že Sony dalo minulý víkend Venomovi oficiálny dátum. Film by mal byť do kín uvedený 5.10.2018. Toto vyhlásenie dali len pár dní predtým, ako sa Život dostane do kín. Môže to byť len zhoda náhod, ale aj nemusí. Ak by to však bola pravda, bolo by to absolútne úžasné. Dúfajme, že sa konkrétnej odpovede dočkáme čoskoro.

Kto je Venom?

Venom pochádza z komiksov Marvelu. Ide o symbiotický organizmus, ktorý je v takmer tekutej forme. Spája sa  rôznymi vecami, no keď sa spojí s človekom vytvorí sa Venom. Venom nie je zloduch, skôr antihrdina. Má aj ľudské alter-ego (a nie jedno) – Peter Parker, Eddie Brock, Ann Weying, Patricia Robertson, Angelo Fortunato, Mac Gargan, Flash Thompson, Lee Price.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.