Je Nick Fury naozaj Skrull?

Captain Marvel sa blíži do našich kín a veľa fanúšikov si myslí, že práve tento film nám odpovie na niektoré nevyriešené otázky predošlých filmov Marvel Universa. Mnohé z nich sa pýtajú na tú jednu istú otázku: Ktorý hrdina by mohol byť Skrull? A tesne pred premiérou sa na internetovej stránke reddit vyskytol údajný concept art, ktorý zobrazuje Nicka Furyho, jedného z hlavných postáv Marvel Universa, ako Skrulla.

Film nás zavedie naspäť do deväťdesiatich rokov a opäť uvidíme agenta Phila Coulsona spolu s mladým Nickom Furym ako agentov S.H.I.E.L.D.u zaoberajúcich sa pôvodom a prítomnosťou Captain Marvel na Zemi. Skrull s menom Talos sa úspešne infiltroval medzi ľudí, avšak na scéne nemusí byť sám. Uniknutý concept art potvrdzuje teóriu viacerých fanúšikov, že práve Nick Fury by mohol byť Skrull, no jedná sa predsa iba o obrázok na internete.

Hello, I’ve seen this image on fb with no context, it could be a possible spoiler! from marvelstudios

Táto teória však iba priťahuje pozornosť k filmu, pretože od doby, čo Marvel potvrdil prítomnosť Skrullov v universe, začala kolovať medzi fanúšikmi otázka: Kto by mohol byť z hrdinov Skrull? No pomyslenie na to, že váš obľúbený hrdina je vlastne celú dobu podvodník, nie je vôbec dobrá správa a určite by to bol odvážny krok od Marvelu. O tom sa však už budeme môcť presvedčiť v kinách, keďže Captain Marvel je už po premiére.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.