Je vo filme Wonder Woman potitulková scéna?

Do kín nám mieri ďalší film podľa komiksu a tie sú známe potitulkovými scénami, preto otázka: “Je vo filme Wonder Woman potitulková scéna?” je na mieste.

Odpoveď je nie. Producent Charles Roven na túto tému povedal: “Nebudem tvrdiť, že sme žiadnu neurobili…jednu sme urobili pre Suicide Squad. Ale nemyslím, že keď sme to urobili raz, sme nútení v tom pokračovať.”

Síce nás táto správa nepotešila, dobrou správou je, že režisérka filmu, Patty Jenkins, dala do filmu každú scénu, ktorú chcela a ani jednu nemusela pod vplyvom štúdia vystrihnúť, ako to bolo v prípade BvS alebo Suicide Squad, tým pádom by sme sa mali dočkať o poznanie lepšieho filmu bez zbytočných dejových dier.

Wonder Woman sa vo svete darí, na Rotten Tomatoes má film hodnotenie zatiaľ 96%, na porovnanie BvS má 28% a Suicide Squad 25%. Film uvidíme tento týždeň v kinách 1. júna a vyzerá to tak, že sa máme na čo tešiť.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.