Jean Grey, Jubilee a Nightcrawler – Prvé fotky z X-Men: Apocalypse

Práce na X-Men: Apocalypse začali len nedávno a už sme sa dočkali niekoľkých fotiek. Režisér Bryan Singer na svoj Instagram dal túto fotku.

iKlzmIYxb1jx

Napravo môžete vidieť Jean Grey, ktorú asi poznáte aj zo starších X-Menov. Keďže sa ale Apocalypse odohráva v minulosti, tak Jean Grey stvárnila nová, mladšia herečka. A ak sa vám zdá povedomá, tak je to Sophie Turner, známa vďaka postave Sansy zo seriálu Game of Thrones.

Naľavo je herečka Lana Condor ako Jubilee. Túto postavu sme zatiaľ vo filme nevideli, populárna je hlavne vďaka animovaným X-Menom z deväťdesiatych rokov. Jubilee je mladá mutantka, ktorá strieľa výboje energie a miluje obchodné centrá, ktoré boli v osemdesiatych rokoch v USA na vrchole popularity.  Z obrázkov to vyzerá tak, že dej sa v obchodnom centre aspoň sčasti odohráva.

A ak chcete naozaj vidieť, že osemdesiate roky tu hrajú veľkú rolu, tak sa pozrite na mladého Nigthcrawlera. Za tú bundu by sa nemusel hanbiť ani Micheal Jackson. Teleportujúceho sa mutanta ste mohli vidieť už v druhých X-Menoch, teraz si ho zahrá Kodi Smith-McPhee. A nakoniec tu máme aj oficiálne foto, kde uvidíte Nightcrawlera v plnej kráse.

VIAC:  Kit Harington a Gemma Chan sa pridávajú do obsadenia The Eternals

x-men-apocalypse-nightcrawler-kodi-smith-mcphee

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Spider-Man späť v Marveli, tretí film v roku 2021

Cesta Spider-Mana v MCU bude pokračovať aj naďalej – Disney a Sony oznámili, že sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.