Jeffrey Dean Morgan v The Boys?

The Boys, seriál podľa komiksu Gartha Ennisa, patrí medzi najoriginálnejšie a najlepšie superhrdinské seriály poslednej doby. V tomto hite sledujeme osudy skupiny superhrdinov, ktorí sú všeobecne uznávaní a oslavovaní ako morálne vzory a hrdinovia, avšak my spoznávame ich reálnu, zvrátenú a sebeckú stránku, čo je zdrojom nikdy nekončiacej zábavy.

V septembri k nám mieri druhá séria The Boys, avšak fanúšik komiksových seriálov sa môže už teraz tešiť aj na tretiu, ktorá by mala byť výnimočná aj vďaka tomu, že osadenstvo hrdinov podľa všetkého posilní mimoriadne obľúbený Jeffrey Dean Morgan. Producent seriálu Eric Kripke totiž v rozhovore potvrdil, že s Morganom momentálne rokuje o dvoch rôznych rolách a rozhovory sa vyvíjajú veľmi dobre. “Posledný týždeň si o tom veľa píšeme a snažíme sa prísť nato, ako ho dostať do seriálu. Nemyslím si, že je to už dohodnuté, ale je tam vôľa a obaja sa o tom rozprávame,” povedal Kripke.

Jeffrey Dean Morgan je fanúšikom komiksovej zábavy starým známym. Zažiaril najprv ako fantasticky The Comedian zo Snyderových Watchmenov, potom si zahral Batmanovho otca Thomasa Wayna v Batman v Superman a aj dnes už legendárneho Negana z Walking Dead, ktorý sa stal jedným z najnenávidenejších záporákov seriálovej tvorby.

HB

Avatar
Fanúšik fantasy, sci-fi, hororov, trilerov, komiksov, mangy, anime a jednoducho všetkého geekovského.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.