Jessica Henwick z Game of Thrones si zahrá v seriáli od Netflixu Iron Fist

Najprv sme sa dozvedeli, že sa postava Colleen Wing objaví v seriáli Iron Fist. Teraz EW potvrdil, že Jessica Henwick (Game Of Thrones, Star Wars: The Force Awakens) si zahrá bojovníčku Colleen.

Jessicu Henwick sme mohli vidieť vo filme Star Wars: Episode 7 v malej role pilotky X-Wing. Samozrejme ju všetci skôr poznáme zo seriálu Game of Thrones, kde si zahrala Nymeriu Sand. V Iron Fistovi to nebude prvá hviezda z Game of Thrones, hlavnú úlohu si zahrá Finn Jones, v GoT sme ho videli ako Lorasa Tyrella.

Jess Testor star wars jessica henwick

Entertainment Weekly vo svojom článku opisuje jej postavu ako “expertku bojových umení, ktorá bude neoceniteľný spojenec Iron Fista, a.k.a Dannyho Randa”.

Z článku sme tiež dozvedeli krátky popis seriálu: “Seriál Iron Fist sa začne návratom miliardára Randa do New Yorku potom, ako bol nezvestný niekoľko rokov. Bojuje proti kriminálnym živlom v New Yorku, svojimi neuveriteľnými kung-fu zručnosťami a schopnosťou nahromadiť úžasnú silu do svojich ohnivých železných pästí”

Následne Marvel na svojom webe potvrdil správu týmto promo obrázkom:

Colleen Wing gim

Seriál Iron Fist začnú natáčať v polovici apríla a celá prvá séria bude uverejnená v roku 2017.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.