Jessica Jones dostala 2. sériu, Punisher vlastný seriál

Každého pol roka sa v Pasadene, California usporiada dvojtýždenné stretnutie hláv televízií, tvorcov seriálov a kritikov. V nedeľu prišiel čas aj na Netflix, ktorý nám poodhalil novinky, ktoré má pre nás pripravené v najbližších mesiacoch. Nás samozrejme zaujímajú tie o seriáloch zo stajne Marvelu.

Ako prvá, bola na rade Jessica Jones. Hneď na začiatku panelu sa tvorcovia seriálu oficiálne dozvedeli to, čo fanúšikovia očakávali už od premiéry vydarenej, prvej série. Druhá séria dostala zelenú. Producenti a hviezda seriálu Krysten Ritter teda ešte nevedeli, kam sa príbeh posunie v druhej sérii no šéf televízneho Marvelu Jeph Loeb súhlasil so slovami showrunnerky Mellisy Rossenberg „Seriál sa volá Jessica Jones, takže budeme sledovať jej osud a príbehy“ k čomu dodal „Váš hrdina je často definovaný tým, aký silný je váš antagonista.

jessica_jones

Ďalší na rade bol Daredevil, ktorý má premiéru 18.marca. To málo, čo tvorcovia povedali naznačuje, že značná časť druhej série je poznačená príchodom dvoch nových postáv do Hell’s Kitchen. Sú nimi Elektra (Elodie Yung) a Punisher (Jon Bernthal). A práve druhý menovaný, má podľa zákulisných informácii dostať svoj vlastný spin-off! Pri otázke novinárov o možnom samostatnom seriáli o Punisherovi však programový riaditeľ Netflixu zahmlieval a odpovedal „Každá z tých postáv má možnosť… Vždy sa to dá. Každá z tých postáv môže dostať vlastný seriál.

Zdá sa tak, že všetko bude závisieť od toho. Ako tohto „hrdinu“ príjmu diváci v druhej sérii a zladiť všetky produkcie týchto seriálov. Okrem Daredevila, Jessicy Jones, Lucka Caga, Iron Fista a ich tímovky The Defenders by sme sa tak mohli dočkať fanúšikmi vymodleného spracovania Punishera. A Frank Castle by si po dvoch, nie moc vydarených filmoch, určite zaslúžil kvalitné spracovanie. Nemyslíte?

punisher_says_smile

Zdroje: thr.com, collider.com

bibiejt

bibiejt

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.