Jessica Jones pátra po svojej minulosti v traileri pre 2.sériu

Po dlhých 3 rokoch čakania sa Jessica Jones konečne vracia so svojim sólovým seriálom a tentokrát je pripravená postaviť sa svojej minulosti. Ľudia ju milovali, ľudia ju neznášali. Názory na prvú sériu Jessicy boli rôzne, ale netreba zabúdať, že aj napriek kvalitatívnemu poklesu ide o seriál, ktorý sa svojou úrovňou najviac blíži vysokej latke, ktorú nastavil sólový Daredevil. Sústavný sarkazmus, cynizmus či skeptický postoj voči aj najjednoduchším úkonom činil z Jessicy výraznú postavu, ktorá dokázala bez problémov potiahnuť celú sériu a tá druhá zrejme nebude žiadnou výnimkou.

Dej je jasný. V meste je nový vrah a odhalenie jeho/jej osobnosti je zjavne úzko späté s minulosťou Jessicy (Krysten Ritter), čo nás privádza k vysvetleniu vzniku našej obľúbenej súkromnej vyšetrovateľky. A už teraz si môžeme byť istý, že to nebola prechádzka ružovou záhradou. Jessice sa zároveň črtajú nové pracovné ponuky a vyzerá to tak, že v priebehu tejto série nadobudne pomocníka. Oproti prvej sérii sa zmenil jeden výrazný faktor. Ak nás trailer neobral o nejaké zábery, tak môžeme si už teraz povedať, že Luke Cage (Mike Colter) sa v tejto sérii neobjaví, poprípade bude mať iba veľmi malú rolu. Ako všetci vieme, tak Luke mal v prvej sérii veľký vplyv a aj výraznú chémiu s postavou Jessicy, čo znamená, že v tomto pokračovaní preskúmame vzťahy s inými vedľajšími postavami a možno sa dostaví aj väčšie množstvo akcie.

2.séria seriálu Jessica Jones sa začne streamovať na službe Netflix 8.marca 2018.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.