Jessica Jones pátra po svojej minulosti v traileri pre 2.sériu

Po dlhých 3 rokoch čakania sa Jessica Jones konečne vracia so svojim sólovým seriálom a tentokrát je pripravená postaviť sa svojej minulosti. Ľudia ju milovali, ľudia ju neznášali. Názory na prvú sériu Jessicy boli rôzne, ale netreba zabúdať, že aj napriek kvalitatívnemu poklesu ide o seriál, ktorý sa svojou úrovňou najviac blíži vysokej latke, ktorú nastavil sólový Daredevil. Sústavný sarkazmus, cynizmus či skeptický postoj voči aj najjednoduchším úkonom činil z Jessicy výraznú postavu, ktorá dokázala bez problémov potiahnuť celú sériu a tá druhá zrejme nebude žiadnou výnimkou.

Dej je jasný. V meste je nový vrah a odhalenie jeho/jej osobnosti je zjavne úzko späté s minulosťou Jessicy (Krysten Ritter), čo nás privádza k vysvetleniu vzniku našej obľúbenej súkromnej vyšetrovateľky. A už teraz si môžeme byť istý, že to nebola prechádzka ružovou záhradou. Jessice sa zároveň črtajú nové pracovné ponuky a vyzerá to tak, že v priebehu tejto série nadobudne pomocníka. Oproti prvej sérii sa zmenil jeden výrazný faktor. Ak nás trailer neobral o nejaké zábery, tak môžeme si už teraz povedať, že Luke Cage (Mike Colter) sa v tejto sérii neobjaví, poprípade bude mať iba veľmi malú rolu. Ako všetci vieme, tak Luke mal v prvej sérii veľký vplyv a aj výraznú chémiu s postavou Jessicy, čo znamená, že v tomto pokračovaní preskúmame vzťahy s inými vedľajšími postavami a možno sa dostaví aj väčšie množstvo akcie.

Viac:  Koho si zahrá Tom Cavanagh vo Flashovi?

2.séria seriálu Jessica Jones sa začne streamovať na službe Netflix 8.marca 2018.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Game of Thrones Spin-off : Všetky novinky, o ktorých musíte vedieť

Koniec Game of Thrones sa možno blíži v nachádzajúcej 8.sérií, ale HBO s Westerosom ešte neskončilo. Uvažuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.