Jessica Jones sa predstavuje aj v komikse. Zadarmo!

Je pekné, že komiksový, seriálový a filmový Marvel spolupracujú a robia si navzájom reklamu. A veci zadarmo sú ešte krajšie. Marvel sa teda rozhodol navnadiť nás na seriálovú Jessicu Jones komiksom. A prečítať si ho môžete napríklad tu (ale treba sa zaregistrovať).

Komiks tu funguje ako prequel k seriálu a ukazuje spôsoby Jessicinej detektívnej práce. A prepojenosť marvelovských seriálov dokazuje aj to, že sa tu mihne Daredevil. Bohužiaľ je komiks veľmi krátky.

Pozitívne hodnotím hlavne výber tvorivého tímu. Písal Brian M. Bendis a kreslil  Micheal Gaydos. Títo dvaja spolupracovali aj na sérii Alias, kde Jessica debutovala. A ak chcete Jessicu spoznať ešte pred začiatkom seriálu, tak práve Alias je miestom , kde by ste mali začať.

VIAC:  The Haunting of Bly Manor je tu!

Ale žiadny hrdina nie je kompletný bez záporáka. K Jessice patrí Purple Man, ktorého nám predstaví ďalší z teaserov. Vo videu počujeme len jeho hlas. Ten ale patrí Davidovi Tennantovi, ktorý sa preslávil v seriáli Doctor Who. A aj táto záporná poloha mu skutočne sedí.

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Na Netflix prichádza Warrior Nun

Dnes má na Netflixe premiéru nový zaujímavý seriál Warrior Nun, ktorý je natočený na motívy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.