Jessica Jones sa predstavuje aj v komikse. Zadarmo!

Je pekné, že komiksový, seriálový a filmový Marvel spolupracujú a robia si navzájom reklamu. A veci zadarmo sú ešte krajšie. Marvel sa teda rozhodol navnadiť nás na seriálovú Jessicu Jones komiksom. A prečítať si ho môžete napríklad tu (ale treba sa zaregistrovať).

Komiks tu funguje ako prequel k seriálu a ukazuje spôsoby Jessicinej detektívnej práce. A prepojenosť marvelovských seriálov dokazuje aj to, že sa tu mihne Daredevil. Bohužiaľ je komiks veľmi krátky.

Pozitívne hodnotím hlavne výber tvorivého tímu. Písal Brian M. Bendis a kreslil  Micheal Gaydos. Títo dvaja spolupracovali aj na sérii Alias, kde Jessica debutovala. A ak chcete Jessicu spoznať ešte pred začiatkom seriálu, tak práve Alias je miestom , kde by ste mali začať.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Ale žiadny hrdina nie je kompletný bez záporáka. K Jessice patrí Purple Man, ktorého nám predstaví ďalší z teaserov. Vo videu počujeme len jeho hlas. Ten ale patrí Davidovi Tennantovi, ktorý sa preslávil v seriáli Doctor Who. A aj táto záporná poloha mu skutočne sedí.

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.