Jessica Jones zakončuje svoj príbeh na Netflixe v traileri na poslednú sériu

Jessica Jones sa po poslednýkrát oblieka do svojej čiernej koženky, aby vyriešila ešte jeden prípad. Bude to stáť za to? Sami dobre viete, aká kolísavá kvalita zastihla druhú sériu tohto nádejného seriálu, a ako veľmi bolo cítiť absenciu Kilgrava(až na tú jednu epizódu, ktorá ľahko vynikla spomedzi ostatných dielov), vďaka čomu za sebou zanechala primeranú pachuť. Tak čo môžeme očakávať od tej tretej?

Tá už len z traileru pôsobí podstatne lepšie a je možné si všimnúť, že sa tvorcovia vrátili ku koreňom prvej série a opäť dbajú na hutnú atmosféru, ktorá bola tak charakteristická pre úvodné diely. Predsa len, osud Netflixáckeho univerza seriálov z MCU je stále na vážkach, a tak zatiaľ treba brať túto sériu ako poslednú, čomu bude snáď zodpovedať aj jej kvalita.

Jednotlivé postavy sa zjavne podrobujú osobnému vývoju(Trish sa vydáva na cestu samozvanca), akurát možno až na titulnú postavu Jessicy, ktorá aj napriek svojej záľube v alkohole, aj naďalej ostáva jedinou skutočne “triezvou” osobou v New Yorku. Je prenasledovaná maniakom, ktorý sa ju bude pokúšať zničiť a koniec koncov, aj zabiť, no ako môžete z traileru usúdiť, veci budú oveľa komplikovanejšie, ako by tento jednoduchý popis mohol naznačovať. Vrátia sa staré známe tváre, ale pribudne aj zopár nových a možno bude táto séria aj o čosi akčnejšia.

Posledná séria seriálu Jessica Jones sa začne streamovať na Netflixe 14.júna 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.