Joaquin Phoenix sa predstavil ako Joker v novom videu

DC v poslednom období venuje svoj čas najviac novému filmovému Jokerovi, ktorého stvárni herec Joaquin Phoenix. Henry Cavill pred nedávnom opustil svoju rolu Supermana a Ben Affleck taktiež uvažuje o odchode z Warner Bros. ako Batman. Preto budúcnosť spoločnosti DC závisí aj od filmu Joker, ktorý však nie je súčasťou ich hlavného filmového vesmíru. DC pripravuje originálny príbeh zrodenia jedného z najväčších komiksových postáv.

Vo videu s názvom Camera Test sme prvýkrát mohli vidieť make-up Joaquina Phoenixa, no internetový portál TMZ zdieľal krátke video priamo z natáčania. Joker vystúpil z vlaku oblečený do svojho klasického farebného obleku s maskou klauna na tvári, avšak v zábere môžme vidieť aj niekoľko ďalších ľudí s podobnou maskou. Joker je teda zodpovedný za chaos, ktorý spôsobil v metre a to je iba prvých osem sekúnd, ktoré sme mohli vidieť.

Na fotkách taktiež môžme vidieť obzvlášť jednu, ktorá zobrazuje Thomasa Waynea, teda otca Brucea Waynea, ako kandidáta na starostu Gothamu. Film nám tak môže priblížiť jeho smrť aj smrť Marthy Wayneovej. Na fotkách sme mohli vidieť aj Zazie Beetz, ktorá tento rok stvárnila postavu Domino vo filme Deadpool 2. Film Joker sa natáča v New Yorku, takže takýchto fotiek uvidíme čoraz častejšie až do premiéry v roku 2019.

Viac:  Venom bol už od začiatku zamýšľaný s dostupnosťou PG-13

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Sú vo filme Spider-Man Paralelné svety potitulkové scény?

Spider-Man: Into the Spider-Verse je najnovší film o Spider-Manovi, tento je trochu iný je totiž …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.