John Boyega vymení Millenium Falcon za robota v Pacific Rim 2

Mladý Brit, John Boyega, začal svoju kariéru v neveľmi známom Attack the Block. Do histórie filmu sa ale natrvalo zapísal ako stormtrooper Finn. A aj vďaka jeho charizme a sympatickému hereckému výkonu dosiahla siedma epizóda Star Wars obrovský úspech. Sci-fi Boyegovi jednoducho sekne a Boyega bude hlavnou postavou v pokračovaní filmu Pacific Rim.

Prvý Pacific Rim režíroval Guillermo del Toro. Ten proti sebe postavil obrie roboty a monštrá spôsobom, ktorý je typický skôr pre Japonsko. Nebol z toho žiaden kasový trhák, ale zabaviť sa na ňom dalo. Pamätný je hlavne výkon Idrisa Elbu a jeho rušenie apokalypsy. A práve syna Idrisa Elbu by si mal John Boyega zahrať.

Kvôli neveľkému úspechu prvého filmu bolo pokračovanie už niekoľkokrát odložené. Pacific Rim s podtitulom Maelstrom by mali začať natáčať koncom tohto roka. Na režisérskej stoličke však už del Tora neuvidíme, nahradí ho Steven DeKnight. Ten s veľkofilmami zatiaľ nemá skúsenosti a svoju energiu venuje hlavne produkcii seriálov (napríklad náš obľúbený Daredevil).

VIAC:  Prvý trailer na veľkofilm Godzilla vs. Kong

Informoval web Deadline

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Ridley Scott nám predstavuje Raised by Wolves

Ridley Scott, legendárny režisér, známy najmä vďaka Blade Runnerovi alebo Votrelcovi a scenárista Aaron Guzikowski …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.