John Wick 2 má mať 2-krát toľko akcie!

Už prvý diel bol akciou nasýtený, ale tentokrát sa akcie dočkáme dvakrát viac, čo by mohlo svedčiť aj o dlhšej stopáži. Už sú to 2 roky, čo John Wick zavítal do kín a získal si ľudí minimálne skvelou akciou, ktorá sa má v pokračovaní zväčšiť na dvojnásobok. Do režisérskej stoličky sa tentokrát posadí už iba Chad Stahelski, ktorí spolurežíroval aj prvý diel s Davidom Leitchom. A práve Stahelski nás oboznámil s týmto faktom:

Povedal by som, že sme mali dvakrát toľko akcie ako v prvom filme. Štáb vydal zo seba maximum. Veľkú porciu z úvodnej naháňačky robí práve Keanu, čo je naozaj pôsobivé.

V prvom diele sme stihli svet Johna Wicka preskúmať iba povrchne a okrajovo. Všetky postavy sa spájali najmä s vraždou psa Johna Wicka a jeho prepadnutím, ale tentokrát sa dočkáme podstatnej expanzie, ktorá tieto okraje presiahne:

Aké to je byť v takomto svete? To je vec, na ktorej sme chceli najviac expandovať. Pre mňa, môjho partnera, ostatných producentov a ďalších, je najväčšia atrakcia tvorenie univerza, tvorenie sveta a trocha úniku. To je vec, na ktorú sme sa naozaj sústredili a dúfame, že sa to v 2.diele uplatní.

Okrem toho bol vydaný už aj prvý plagát:

john-wick-chapter-2-201212

A ako sa z plagátu môžete dozvedieť, tak pokračovanie Johna Wicka zavíta do kín 10.februára 2017.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Ridley Scott nám predstavuje Raised by Wolves

Ridley Scott, legendárny režisér, známy najmä vďaka Blade Runnerovi alebo Votrelcovi a scenárista Aaron Guzikowski …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.