John Wick 2 získava kladné hodnotenia!

Často je ťažké udržať si kvalitu pri pokračovaní podareného predchodcu a nie ešte ho predčiť. Takéto veci sa nestávajú často, ale John Wick Kapitola 2 je na dobrej ceste k dosiahnutiu tohto cieľa. Fanúšici s napätím čakali na odozvu v období prvých predpremiér a “testovacích” premietaní, no po príchode čísla 75 od Metacritic sa im bezpochyby uľavilo. Na IMDB bol priemer z prvých užívateľských recenzií vo výške 9,8/10, ale podľa týchto hodnotení sa určite nedalo zariadiť, keďže neraz sa stáva, že tieto hodnotenia sú len od nedočkavých fanúšikov. Počas minulých dní šiel priemer hodnotení postupne dole a po premiére v USA(10.februára) sa drží na na čísle 8,8/10, ale to pôjde ešte dole, ako to je v takejto ranej fáze premietania zvykom.

Na Metacritic je po recenziách 39 kritikov hodnotenie vo výške 76 a už od prvého vytvoreného priemeru sa číslo v podstate takmer vôbec nezmenilo. A v rámci hodnotení môžem spomenúť ešte napríklad Rotten Tomatoes, kde sa film drží vo výške neuveriteľných 91% v pomere 102 “Fresh” hodnotení ku 10 “Rotten” hodnoteniam, zatiaľ čo “Average Rating”, teda priemerné hodnotenie je na solídnych 7,3/10. A u divákov je na tom ešte lepšie, keďže 94% z vyše 22 tisícov divákov sa film páčil a navyše si získal priemerné hodnotenie 4,5/5. Teda máme sa na čo tešiť vzhľadom na to, že John Wick Kapitola 2 zavíta do lokálnych kín už 23.februára.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.