John Wick 3 dostal nový super akčný trailer

Druhý trailer filmu John Wick: Chapter 3 – Parabellum láka na hlavne na prepracovanú akciu v podaní Keanu Reevesa, avšak mnoho divákov zvedavých práve na to, čo Johna Wicka čaká na konci jeho cesty, keďže práve tretia kapitola je pravdepodobne jeho posledná.

Johna Wicka čaká posledná a najťažšia úloha, keďže čelí takmer každému zabijákovy na svete, na ktorých čaká 14 miliónová odmena. Nový trailer nám ukázal niektoré pasáže z akčných scén z filmu a trailer nám dokazuje, že v kine sa pri Johnovi Whickovi nebudeme nudiť.

Do réžie sa vracia Chad Stahelski, pričom o scenár sa opäť postará Derek Kolstad. Po stránke obsadenia sa vracia drvivá väčšina postáv, ktoré prežili druhý diel (napr. Fishburne, McShane), avšak objavia sa aj nové tváre, ako napríklad Halle Berry či Jerome Flynn, ktorého môžete poznať ako Bronna z Game of Thrones. Film John Wick: Chapter 3 – Parabellum uvidíme 23. mája.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Komentár

  1. Avatar

    už sa na to teším !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.