John Wick Kapitola 2 dostáva prvý trailer!

V tejto časti roka vždy prichádza obdobie, kedy sa roztrhne vrece s trailermi a jedným z nich je aj trailer na pokračovanie Johna Wicka. Rok 2017 už snáď nemôže byť viac nabitý. A nespôsobuje to len komiksová nádielka, ktorá prišla spolu s New-Yorkským Comic Conom, ale aj snímky, ktoré idú po vedľajšej koľaji, čo samozrejme neznamená, že sú menej zaujímavé, ale práve naopak. Vo väčšine prípadov sa jedná o nové projekty alebo pokračovania úspešných predchodcov.

A tu prichádza na rad John Wick, ktorý si svoj debut odbil v rovnomennom snímku v roku 2014 a po viacerých informáciach a zvestiach ako napríklad dvojnásobok akcie v pokračovaní, sa konečne prezentuje prvým oficiálnym trailerom Kapitoly 2 svojho príbehu. Trailer nás víta v Ríme, kde by sa mala odohrávať podstatná časť filmu. Okrem toho máme možnosť vidieť staré tváre, ale zároveň aj tie sľubované. Akcia nie je výnimkou. Z toho, čo sme mali možnosť doteraz vidieť môžem povedať, že trailer učinil pokračovanie Johna Wicka veľmi sľubne vyzerajúcim a teraz už len musíme počkať na finálny výsledok.john-wick-chapter-2-nycc-poster-204249

A aby toho nebolo málo, tak snímok John Wick Kapitola 2 dostal ďalší veľmi zaujímavý plagát. John Wick Kapitola 2 zavíta do lokálnych kín 23.2.2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.