Johnny Depp sa objavil vo včerajšej epizóde The Walking Dead

Vo včerajšej epizóde The Walking Dead sa objavil Johnny Depp. Záber na neho bol krátky preto ste si ho nemuseli všimnúť.

Takže kde vlastne bol? Jedna z troch hláv, ktoré Rick zvažoval za hlavu Gregoryho patrila Johnnymu Deepovi. Producent a tvorca špeciálny efektov, Greg Nicotero, pre EW povedal: “Jednou z hláv, neviem či nebudem mať problémy, keď to poviem, bol Johnny Depp. Myslím tým, že sme mali vyrobiť hlavy a na jednu z nich sme použili ako predlohu tvár Johnnyho Deppa. Neviem si spomenúť, komu patrí tá tretia, ale som určite v dobrej spoločnosti.”

johnny-depp-the-walking-dead-03072016

Ak viete ako vyzerá Nicotero už vám určite došlo, že Rick nakoniec vybral jeho hlavu ako najpodobnejšiu Gregorryho hlave.

Toto nie je prvýkrát, kedy sme v seriáli videli nemŕtve celebrity. Frontman skupiny Anthrax, Scott Ian, a bývalý hráč amerického futbalu Hines Ward sa objavili v seriáli ako zombieci. Akurát, že oni boli fyzicky na pľaci.

Zdroj: Entertainment Weekly

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.