Joker zo Suicide Squad dostáva vlastný film

Jared Leto ako Joker nepresvedčil úplne všetkých divákov svojím hereckým výkonom, no neúspech zapríčinila hlavne dĺžka jeho vystupovania vo filme Suicide Squad a čiastočná zbytočnosť vo filmovom príbehu. Preto takmer po dvoch rokoch pripravuje štúdio Warner Bros. sólové spracovanie najnovšieho Jokera v hlavnej úlohe s Jaredom Letom, ktorého talent nemožno zaprieť. Aká je však pravdepodobnosť, že film naozaj uvidíme?

Warner Bros. sa totiž iba snaží nejakým spôsobom vyplniť dieru po marketingovom úspechu Suicide Squad a zabezpečiť tak budúcnosť DC filmového vesmíru, ktorý však nejde tou správnou cestou po fiasku filmu Justice League. Taktiež sa pripravuje snímka s Harley Quinn, ktorá v Suicide Squad zožala najväčší úspech. Podľa nového riaditeľa DC filmov Waltera Hamada dostane Jared Leto ako Joker potrebný priestor na zlepšenie úlohy.

DC taktiež pripravuje film zameraný na klasický a komiksový pôvod Jokera, v ktorom sa ujal hlavnej role Joaquin Phoenix. Teraz nastáva otázka, či nakoniec uvidíme oba filmy, alebo sa Warner Bros. zamerajú na jeden projekt, ktorý bude pre divákov viac atraktívnejší. Predsa je len mätúce pre divákov a fanúšikov sledovať dvoch Jokerov a zaraďovať ich do jednotlivých filmov. Do tejto sólovky by mal byť zahrnutý aj Batman.

DC zatiaľ iba dokazuje to, že nevie, ako má z danými komiksovými postavami pracovať. V minulom roku štúdio odhalilo niekoľko nových projektov ako Batgirl alebo Flashpoint. Taktiež sa pripravuje niekoľko filmov zahŕňajúcich Jokera a Harley Quinn, ako napríklad Mad Love a sólový film iba s Harley Quinn s názvom Birds of Prey. Warner Bros. je zvyknuté filmy dopredu oznamovať a následne ich výrobu rušiť, takže si nemôžme byť istí, koľko filmov nakoniec uvidíme.

zdroj: comicbook.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.