Jon Bernthal sa vráti do The Walking Dead

Andrew Lincoln sa chystá odísť v prvej polovici 9.série The Walking Dead a pri tejto príležitosti nesmie chýbať jeden z prvých úhlavných nepriateľov jeho postavy, Shane Walsh. Ešte predtým, ako tu bol Negan, ešte predtým, ako tu bol guvernér, bol tu Shane Walsh v podaní dnes už prestížneho herca Jona Bernthala a práve Shane sa zúčastní rozlúčky s Rickom Grimesom.

Bernthal si odvtedy našiel zázemie v rôznych väčších rolách a kultových filmoch, no snáď najviac nám všetkým rezonuje jeho podanie Punishera/Franka Castla a po čase si predstaviteľ Shana s radosťou spomína na svoje účinkovanie v TWD:

Existuje pádny dôvod, prečo sa Andrew Lincoln (predstaviteľ Ricka – pozn. redaktora), Sarah Wayne Callies (predstaviteľka Lori Grimesovej – pozn. redaktora), Steven Yuen (predstaviteľ Glena – pozn. redaktora), Melissa McBride (predstaviteľka Carol – pozn. redaktora) a Norman Reedus (predstaviteľ Daryla – pozn. redaktora) považujeme všetci za dobrých priateľov a rodinu. Keď sme začínali s týmto seriálom, všetko to bolo veľmi skromné a nemali sme ani poňatia, čo sa z toho stane.

Viac:  Seriálová Supergirl si našla svojho Lexa Luthora

Bernthal ešte na to nadväzuje tým, ako mu seriál pomohol v jeho kariére a čo preňho vtedy znamenal:

Byť súčasťou tohto seriálu a zomrieť v ňom boli dve najlepšie veci, ktoré sa stali v mojej kariére.

Všetko, čo sme vtedy vedeli o TWD, bol jeho scenár, v ktorý sme verili. Taktiež sme verili v showrunnera (Frank Darabont – pozn. redaktora) a mali sme možnosť intímne sa spoznať a vzájomne v seba veriť. Ani sme netušili, či to bude mať úspech alebo z toho bude jedno veľké zlyhanie, no vtedy nám na tom veľmi nezáležalo, lebo my sme v to jednoducho verili,“ doplňuje Bernthal.

Rick sa má v 9.sérii ukázať iba v 6 epizódach, a tak sa dá predpokladať, že pôjde o veľkú rozlúčku. Treba počítať s tým, že môže prísť viacero známych tvárí. Na pľaci sa okrem Bernthala ukázal aj predstaviteľ Abrahama, Michael Cudlitz, no je otázne, či sa aj on objaví na obrazovke. Predsa len, návštevy bývalých kolegov nie sú ničím nezvyčajným. Taktiež sa hovorí, že v hlavnej úlohe Lincolna vystrieda Norman Reedus, resp. Daryl. No zároveň nie je isté, ako dlho sa zdrží predstaviteľka Maggie, keďže jej zmluva údajne platí iba pre prvú polovicu 9.série.

Viac:  Hlavnú úlohu si v seriáli The Mandalorian zahrá Pedro Pascal

Karty sú zamiešané a The Walking Dead sa k svojmu nevyhnutnému koncu dostane zrejme ešte skôr, ako sme všetci očakávali.

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Existuje Batman v Arrowverse?

Keďže v nadchádzajúcom veľkom crossoveri uvidíme Gotham a Batwoman, mnohí sa určite pýtali, či v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.