Joss Whedon natočí sci-fi seriál pre HBO

Po napísaní a réžii prvých dvoch filmov Avengers pre MCU, po pretočení filmu Justice League pre DC a opustení projektu Batgirl, sa Joss Whedon po rokoch vracia k malej obrazovke so seriálom The Nevers. Sci-fi drámu natočí pre HBO, The Nevers zapadá presne do konceptov Whedonových starších projektov Buffy Vampire Slayer, Angel a dokonca aj Firefly.

Casey Bloys, riaditeľ programového zloženia HBO, opisuje projekt slovami “podivné”, “mnohostranné” a “ambiciózne”. Whedon nám poskytol trochu bližší popis seriálu “…epická fantastická dráma o gangu viktoriánskych žien, ktoré nadobudli nezvyčajné schopnosti, čelia neúprosným nepriateľom a misii, ktorá by mohla zmeniť svet”.

Whedonov popis seriálu je určite zaujímavý a bude zaujímavé sledovať, ako sa jeho štýl premietne na obrazovky prémiovej káblovky, ktorá dokázala vybudovať značku, ako napr. Game of Thrones.

VIAC:  Prvý trailer na veľkofilm Godzilla vs. Kong

Príchod Whedona do rodiny HBO, zapadá do stratégie nového majiteľa HBO AT & T, ktorá od HBO požaduje aby sa stali “väčší a širší”, Whedon prinesie určite žánrovú diverzitu. Niektorí televízny kritici majú obavy z toho, že na obzore je väčšia priemernosť, ale my fanúšikovia sa tešíme, že Whedon sa vracia k televízii s novým sci-fi seriálom.

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.