Joss Whedon natočí sci-fi seriál pre HBO

Po napísaní a réžii prvých dvoch filmov Avengers pre MCU, po pretočení filmu Justice League pre DC a opustení projektu Batgirl, sa Joss Whedon po rokoch vracia k malej obrazovke so seriálom The Nevers. Sci-fi drámu natočí pre HBO, The Nevers zapadá presne do konceptov Whedonových starších projektov Buffy Vampire Slayer, Angel a dokonca aj Firefly.

Casey Bloys, riaditeľ programového zloženia HBO, opisuje projekt slovami “podivné”, “mnohostranné” a “ambiciózne”. Whedon nám poskytol trochu bližší popis seriálu “…epická fantastická dráma o gangu viktoriánskych žien, ktoré nadobudli nezvyčajné schopnosti, čelia neúprosným nepriateľom a misii, ktorá by mohla zmeniť svet”.

Whedonov popis seriálu je určite zaujímavý a bude zaujímavé sledovať, ako sa jeho štýl premietne na obrazovky prémiovej káblovky, ktorá dokázala vybudovať značku, ako napr. Game of Thrones.

Príchod Whedona do rodiny HBO, zapadá do stratégie nového majiteľa HBO AT & T, ktorá od HBO požaduje aby sa stali “väčší a širší”, Whedon prinesie určite žánrovú diverzitu. Niektorí televízny kritici majú obavy z toho, že na obzore je väčšia priemernosť, ale my fanúšikovia sa tešíme, že Whedon sa vracia k televízii s novým sci-fi seriálom.

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.