Jude Law obsadený do role mladého Dumbledora

A je to tu. Prišiel čas, kedy muselo štúdio Warner Bros. Pictures obsadiť do pripravovaného filmu Fantastické zvery a ich výskyt 2 mladého Dumbledora. A ním sa stáva Jude Law.

Čarodejnícky svet je nepopierateľne univerzum plné nekonečných možností. Prvý film päťdielnej ságy vykreslil, koľko liniek je možné divákom predstaviť. A zároveň poukázal na dôležitosť role mladého Albusa Dumledora. Prvý diel sa skončil s predstavením mladšej verzie Gellerta Grindelwalda, ktorého rolu si strihol Johnny Depp. Hoci bol vzťah medzi Grindelwaldom a Dumledorom načrtnutý aj vo filmoch (predovšetkých v ôsmom diele), knižní fanúšici vedia, že sa ich priateľský vzťah ťahal niekoľko rokov, až kým nevyvrcholil vo veľkej bitke medzi dvoma silnými mágmi v 40. rokoch minulého storočia.

VIAC:  Čo ak...?

Filmové štúdio sa vyjadrilo, že Dumbledore sa filmovému fanúšikovi predstaví ako profesor transfigurácie. Svoju predošlú rolu opäť zopakuje aj Eddie Redmayne ako Newt Scamander a Johnny Depp ako Grindelwald. Réžie sa aj pre druhý diel chytá David Yates, ktorý zrežíroval nielen predchádzajúci diel, ale aj Harry Potter filmy od piateho až po posledný. Scenár je opäť spísaný autorkou J.K. Rowling. Príbeh druhého filmu sa bude odohrávať v Paríži a Spojenom kráľovstve.

Ako Jude zvládne svoju pridelenú rolu uvidíme 16. Novembra 2018. Produkcia filmu je oficiálne naplánovaná na august tohto roka.

Zdroj: screenrant.com

ZuZ

ZuZ
Veľká fanúšička predovšetkým (avšak nie výlučne) fantasy kníh, seriálov a filmov. Obľúbená komiksová postava? Rozhodne Joker.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.