Jumanji trhá rekordy. V kinách film zarobil viac ako Spider-Man a Wonder Woman

Na Slovensku film videlo už viac než 100 000 divákov! Pokračovanie kultového Jumanji je celosvetovým diváckym hitom. Na celom svete zarobilo už viac než 883 miliónov dolárov, čím prekonalo filmy ako Spider-Man: Návrat domov (880 miliónov dolárov) či Wonder Woman (821 miliónov dolárov).

Jumanji: Vitajte v džungli je o štyroch študentoch, ktorí objavia starú hraciu konzolu, ktorá ich vtiahne do fantastického sveta Jumanji. V ňom sa z nich stanú avatary, ktorých si na začiatku hry vybrali – z nevýrazného Spencera je mocný dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z blondínky Bethany je zavalitý profesor a nemotorná Martha sa premení na odvážnu bojovníčku. Jumanji však nestačí len hrať, Jumanji sa hrá s vami. Aby hrdinovia v hre nezostali uväznení naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä samých seba…

Obrovský úspech filmu, ktorý obstál v silnej konkurencii posledných Star Wars, plánuje využiť aj jeho producent, spoločnosť Sony Pictures. Jej prezident, Tom Rothman, sa už nechal počuť, že pokračovanie príde do kín na Vianoce v roku 2019. Je otázne, kto sa v ňom objaví, no všetky hlavné hviezdy filmu – Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart a Karen Gillan – sú pokračovaniu otvorené.

Viac:  Filmové novinky v CINEMAX – 29. november 2018

Jumanji: Vitajte v džungli si môžete v kinách pozrieť práve teraz. Na vaše plátna ho prináša spoločnosť Itafilm.

Chochi

Chochi
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 29. november 2018

Tento týždeň prichádzajú do kín 3 filmové novinky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.